Co na ściany w pokoju dziecka?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: Dorota40 »

Fajnym pomysłem może być też zrobienie takiej fototapety, naklejek na ścianę czy obrazu
w których wykorzystamy własne, lubiane przez dziecko zdjęcie - np
z jego wakacji jak się bawi na plaży, czy z całą rodziną itd.
To może być naprawdę ciepła, przytulna wręcz dekoracja ściany.
Albo zrobić zdjęcia dziecka obok tekturowej figurki spidermana i takie coś przerobić na fototapetę. Wystarczy wgrać sobie fotkę odpowiednia na http://pixers.pl/z-twojego-zdjecia i potem po prostu zlecić stworzenie z niej fototapety.

Wg mnie super sprawa.
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: siedemosiemdwa »

Można też powiesić ramkę na której zawisną obrazki naszego dziecka. Albo interaktywną tablicę.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: Majeczkaa »

Też chciałabym zmienić ściany w pokojach dziecięcych, bo w ich pokojach znajdują sie normalne meble i w zasadzie nie wyglądają jak pokoje dziecięce. Nie kupowałam im mebli typowo dziecięcych, bo szkoda mi było na nie pieniędzy. Zastanawiam się nad położeniem tapet na ścianach, ale takich dziecięcych. Znajoma poleciła mi tą ofertę decomania.pl/pl/c/Dla-dzieci_Tapety-dla-dzieci/3810 , bo kilka miesięcy temu kupowała u nich tapetę dla swojej córki i jest z niej bardzo zadowolona, bo ma wysoką jakość. Może ktoś z Was też kupował jakąś tapetę z tego sklepu i mógłby napisać coś o jej jakości?

Admin: proszę nie umieszczać linków w każdym poście, bo będą usuwane.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: kangurka »

Moim pomysłem jest zrobienie galerii dzieciakowi, na razie may kupioną tablice z korka i zabieramy się do pracy;-)
DIANA_K
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: wt lip 19, 2016 5:07 pm

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: DIANA_K »

Dziewczynki lubią postaci z Frozen :D mogą być jakieś literki albo coś innego, by za kilka lat nie zmieniać wszystkiego od nowa.
olgaa
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: wt kwie 19, 2016 7:40 am

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: olgaa »

A może jakieś elementy pomalowane farbą tablicową? Dzieci mogłyby po nich rysować. Albo świecące gwiazdki, takie jak montuje się na suficie :)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: siedemosiemdwa »

olgaa pisze:A może jakieś elementy pomalowane farbą tablicową? Dzieci mogłyby po nich rysować. Albo świecące gwiazdki, takie jak montuje się na suficie :)
Pomysł z tablicówką jest bardzo dobry. Szeglągowska często go wykorzystuje.
Młynarczyk
Zaglądacz forumowy
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 01, 2015 10:06 am

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: Młynarczyk »

Odświeżę nieco temat, gdyż miałem podobny problem. W jednym ze sklepów internetowych trafiłem na takie fototapety 3d dla dzieci. Przyznaje, że doskonale przyozdabiają ściany i dziecko jest zachwycone wyglądem swojego pokoju. :) Myślę, że jest to jakiś pomysł i alternatywa dla standardowych tapet.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: kapitalna »

Może plakaty ? Jakieś bajkowe można wybrać, albo z motywami zwierząt. Dzieci lubią tego typu rzeczy.Oczywiście trzeba dopasować do wystroju i też nie przesadzić, myślę że jeden plakat, maksymalnie dwa wystarczą
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Co na ściany w pokoju dziecka?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja jestem zwolenniczką plakatów! Są tanie, często estetyczne i w prosty sposób można je zmienić. To szybki sposób na remont pokoju.
ODPOWIEDZ