Jakie meble do pokoju dziecięcego najlepsze?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
kasztanek
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: śr cze 17, 2015 5:40 pm

Re: Jakie meble do pokoju dziecięcego najlepsze?

Post autor: kasztanek »

Ja szukałam jakiś czas temu opracowań na temat biurka i krzesła do pracy dla syna. O ile nie brakuje ofert typu https://www.brw.pl/biurka_stoly_biurowe ... odziezowy/ to już trudno o rzetelne informacje o tym, że biurko powinno być w odpowiednim kolorze i wysokości. Nie wspomnę już o wymiarach blatu roboczego. Zwracacie na tego typu rzeczy w ogóle uwagę?
Pan Strach
anitalesz
Zaglądacz forumowy
Posty: 58
Rejestracja: śr wrz 30, 2015 10:45 am

Re: Jakie meble do pokoju dziecięcego najlepsze?

Post autor: anitalesz »

Ja robiłam na zamówienie. Jednak meble nie tylko muszą być wytrzymałe ale też bezpieczne. DD Projekt mi na dodate zaprojektowało wszystko w taki sposób, by wszystkie zabawki mieściły się w środku. Udaje mi się utrzymywać w tym pomieszczeniu względną czystość. :D
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jakie meble do pokoju dziecięcego najlepsze?

Post autor: designerka »

A ja nie widzę sensu w kupowaniu mebli na wymiar do pokoju dziecięcego. No chyba, że jest na poddaszu. Da się kupić ładne mebelki.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jakie meble do pokoju dziecięcego najlepsze?

Post autor: siedemosiemdwa »

Też jestem takiego zdania. Wydaję mi się, że nietrudno jest znaleźć gotowe, dobrej jakości meble dla dzieci. One nie muszą być super dopasoane, jak w kuchni.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Jakie meble do pokoju dziecięcego najlepsze?

Post autor: katarynka »

Bardzo podobają mi się niebieskie lub białe mebelki do pokoju malucha. Kolory poprawiają mi nastrój, mam nadzieję, że na dziecko wpłyną pozytywnie.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jakie meble do pokoju dziecięcego najlepsze?

Post autor: siedemosiemdwa »

Na stronie gotme.pl znajdziecie zestawienie 5 producentów mebli do pokoju dziecięcego. Warto się z nim zapoznać, myślę, że to będzie dobra inspiracja dla was.
kasztanek
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: śr cze 17, 2015 5:40 pm

Re: Jakie meble do pokoju dziecięcego najlepsze?

Post autor: kasztanek »

Dla maluszka na pewno mebelki powinny być bezpieczne i niskie. Co innego w przypadku pokoju młodzieżowego. Na https://bromarkt.pl/pol_n_MEBLE-MLODZIEZOWE-223.html jest spory wybór. Ale jeśli chodzi o aranżacje to warto jednak pozwolić nastolatkowi wybrać samemu styl, by czuł się w nim dobrze.
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Re: Jakie meble do pokoju dziecięcego najlepsze?

Post autor: Onstek »

Jeśli jesteście rodzicami rodzeństwa, polecam zastanowić się nad kupieniem dla nich łóżka pietrowego. Łożko takie będzie najwygodniejsze, jak również w pokoju będzie o wiele więcej miejsca na zabawę na podłodze:
https://interbeds.com/pl/lozka-pietrowe
W sklepie można zakupić wygodne łóżka piętrowe z szufladą pod spodem. Szuflada taka może stanowić dodatkowe łóżko (dzięki temu miejsca do spania robią się nagle 3)
Obrazek
Ewa G.
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn paź 04, 2021 11:41 am

Re: Jakie meble do pokoju dziecięcego najlepsze?

Post autor: Ewa G. »

Według mnie łóżko dla dziecka powinno być ładne, solidnie wykonane z bezpiecznych materiałów i powinno być funkcjonalne, czyli mieć schowek na pościel czy jakieś małe półeczki na dziecięce "bibeloty" itp. Ciekawe rozwiązania jeżeli chodzi o łóżka dla dzieci mają w sklepie meblowy24.pl więc warto tam zajrzeć i przejrzeć ich ofertę ;)<naruszenie regulaminu forum>
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Jakie meble do pokoju dziecięcego najlepsze?

Post autor: tinaK »

Na tę stronę <naruszenie regulaminu forum> warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Warto postawić przede wszystkim na łóżka piętrowe, które są praktyczny i funkcjonalne. Myślę, że warto przede wszystkim stawiać na jakość, to jest podstawa.
ODPOWIEDZ