Pokój dziewczynki z My Little Pony?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Pokój dziewczynki z My Little Pony?

Post autor: Mikowicz »

Myślicie, że to dobry motyw dekoracyjny do pokoju dziewczynki?
Oczywiście tutaj https://www.hulahop.pl/wiadomosc/zabawk ... ynki/5096/ znalazłam jakiś milion zabawek z tej serii.
Nie wiem tylko czy jako dekoracja w pokoju to dobre rozwiązanie.
Przecież może jej się znudzić i co wtedy?
Pan Strach
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Pokój dziewczynki z My Little Pony?

Post autor: enigmaa »

No właśnie co wtedy? :) Miałam podobny problem jak znudziła się ulubiona postać z kreskówki, a pokój był urządzony w tym właśnie temacie. Nie popełniaj mojego błędu, zobacz jak fajnie można urządzić dziecięcy pokoik bez bajkowego motywu przewodniego. w katalogu BRW znajdziesz mnóstwo propozycji na urządzenie pokoju dla najmłodszych - https://www.brw.com.pl/katalogi/
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Pokój dziewczynki z My Little Pony?

Post autor: AlaKawa »

Jeżeli dziecko lubi tą bajkę, na pewno ucieszy się, jeżeli w pokoju pojawią się powiązane z nią motywy. Moim zdaniem jednak szczególnie w przypadku pokoju dziecka, warto postawić na dobre oświetlenie, takie jak chociażby lampy Ramko . Nasze pociechy nie przepadają za mrokiem, a wspomniane produkty nie tylko ładnie się prezentują, ale też są artykułami najwyższej jakości i na pewno będą się pięknie prezentować przez długie lata:).
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Pokój dziewczynki z My Little Pony?

Post autor: Majeczkaa »

Ja natomiast zdecydowałam się na ofertę sklepu http://elies.pl/kategoria/kolekcje-mebl ... ziewczynki i kolekcję mebli dla dziewczynki MARY Neo Pink 120. Zestaw mebli dziecięcych biało-różowych MARY zachwyci każdą małą księżniczkę. Cudny wzór, niepowtarzalny kolor, dokonała jakość oraz najwyższe bezpieczeństwo. Wybór mebli, które pozwolą komfortowo i modnie urządzić pokój naszej pociechy jest bardzo duży. Czasem wystarczy trochę wyobraźni, aby z całkiem neutralnego pokoju stworzyć przestrzeń dla dziecka, która stanie się jego ulubionym miejscem zabawy, odpoczynku i relaksu. Magiczne "to coś" takiego miejsca ukryte jest zazwyczaj w szczegółach, bajkowym kształcie mebli, kolorowych dodatkach typu tablice do pisania, liny do wspinaczki, huśtawki i kontenerki na zabawki, które mogą przydać się dziecku na tysiąc różnych sposobów. Zamontowane na drzwiach szafy, biurka, stolika powierzchnie do rysowania pozwalają maluchom rozwijać talenty plastyczne, jednocześnie zwiększając prawdopodobieństwo oszczędzenia ścian przez małych artystów.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Pokój dziewczynki z My Little Pony?

Post autor: katarynka »

A jak wyrośnie z tego, nie macie jakiś obaw przed aż takim ozdabianiem pokoju dziecka? Czasami mnie to zastanawia.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Pokój dziewczynki z My Little Pony?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja bym jednak postawiła na coś bardziej neutralnego. A niech bajkowe motywy pojawiają się wyłącznie na dodatkach.
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Pokój dziewczynki z My Little Pony?

Post autor: Arek454 »

Szukając wyjątkowych propozycji w zakresie mebli do pokoju swoich maluchów no to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwage na ofertę przygotowaną przez Anpol Meble https://www.anpol-meble.pl/lozka-dzieciece-i-modziezowe u których będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców również z dodatkową przestrzenią na pościel. U nas jednak wygrała wersja "Dora mini z pojemnikiem" które bardzo się też spodobało dla naszej córci.
ODPOWIEDZ