Jaka lampa do dziecięcego?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Jaka lampa do dziecięcego?

Post autor: kalioppe »

Pytanie tak jak w temacie.
Na co zwracać uwagę, wybierając lampy do pokoju dziecka? Im więcej oglądam, tym mniej wiem, więc będę wdzięczna za wszelkie rady :)
Pan Strach
Korek

Re: Jaka lampa do dziecięcego?

Post autor: Korek »

Na pewno powinna być bezpieczna. Jeżeli kupisz coś atrakcyjnego dla dziecka, to mniejsze będzie próbowało do niej się dostać. Ze starszymi dziećmi problemu nie będzie, ale nie wiem czy one akurat będą chciały mieć coś innego niż normalne oświetlenie.

_________________
Zapraszam na: motorower elektryczny.
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Jaka lampa do dziecięcego?

Post autor: raczek »

Bezpieczna, ale i dająca ciepłe światło. Najlepiej z regulowaną mocą. Mocniejszą w razie potrzeby w ciągu wieczoru i słabszą w nocy.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Jaka lampa do dziecięcego?

Post autor: Majeczkaa »

Ja chyba wybiorę coś z oferty https://technodeluxe.pl Wybór odpowiedniego oświetlenia do pomieszczenia zależy przede wszystkim od wieku dziecka. Musisz ustalić, jakie potrzeby ma twoje dziecko i gdzie konkretnie potrzebne jest dodatkowe źródło światła. Światło jest ważnym elementem wystroju wnętrza. W pokoju dziecięcym powinna panować odpowiednia atmosfera nawet wieczorami. Lampki, żyrandole i kinkiety rozproszą miękkie i ciepłe światło, i sprawią, że wieczorem nie będzie chciało się opuszczać pokoju dziecinnego.
ODPOWIEDZ