Dla dziecka: pościel bawełniana czy flanelowa?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Dla dziecka: pościel bawełniana czy flanelowa?

Post autor: Dorota40 »

Dla dziecka: pościel bawełniana czy flanelowa?
W jakiej wg was będzie się młodemu lepiej spało?
Oglądamy sobie w sklepie https://www.bellastoria.pl/posciel-bawelniania-160x200
różne pościele, i w sumie to sama nie wiem, zawsze patrzyłam do tej pory na wygląd i tam kolorowe wzory
ale teraz zastanawiam się czy nie lepiej byłoby właśnie kierować się typem materiału? Może wtedy mniej by się w nocy budził i przewracał?
Czas i tak upłynie.
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Dla dziecka: pościel bawełniana czy flanelowa?

Post autor: siedemosiemdwa »

A flanela to nie rodzaj bawełny? Generalnie flanela jest lepsza zimą, a bawełna latem. Tym bym się kierowała.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Dla dziecka: pościel bawełniana czy flanelowa?

Post autor: designerka »

Chyba tak, ale mogę się mylić. Nie jest jednak tak przyjemna w dotyku, jak bawełniania. Ja nie lubię flanelowej pościeli.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Dla dziecka: pościel bawełniana czy flanelowa?

Post autor: kapitalna »

Czy to dla dziecka, czy dla osoby dorosłej - najlepsza jest moim zdaniem polska pościel bawełniana . W każdym razie ja sobie chwalę, bo to wysoka jakość, materiał oddychający i nic się w praniu nie dzieje
ODPOWIEDZ