Fajne meble dla dziecka (nastolatek)

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
OlaPe
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:59 pm

Re: Fajne meble dla dziecka (nastolatek)

Post autor: OlaPe »

Mnie się podobają a czy nastolatkowi spodobają się to nie wiem, trzeba by było poprosić o opinię nastolatka.
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Fajne meble dla dziecka (nastolatek)

Post autor: designerka »

Jeśli szukacie mebli, to pooglądajcie pokoje dziecięce na atbmeble.pl. Znajomi tam zamawiali dla syna i mu się bardzo spodobały. Są bardzo wytrzymałe i funkcjonalne. Mają wszystkie niezbędne atesty i spełniają wymogi europejskie. Postawili na zestaw Terra. Ja Wam się podoba?
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Fajne meble dla dziecka (nastolatek)

Post autor: Martis04 »

Z doświadczenia wiem że powinny być proste, normalne ; nie przekombinowane i pojemne bardzo.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Fajne meble dla dziecka (nastolatek)

Post autor: Majeczkaa »

Ja z mężem wybrałam łóżko produkowane przez firmę https://lozka.net.pl/firm-pol-114234712 ... zalek.html Najlepsze jest łóżko z wygodnym materacem, ale jeśli nie mamy na nie miejsca, to dobrej jakości sofa z funkcją spania też się sprawdzi, podobnie jak podwyższone łóżka. Jeśli tylko dysponujemy w domu odpowiednią przestrzenią, to łóżko zawsze jest najlepszym wyborem. Zapewnia ono zdecydowanie największy komfort snu. Natomiast w przypadku, gdy miejsca mamy niewiele można zdecydować się na zakup sofy z funkcją spania. Dzięki temu w ciągu dnia można ją złożyć, zyskując dodatkową przestrzeń.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Fajne meble dla dziecka (nastolatek)

Post autor: Gemma »

Dobre i bezpieczne meble są bardzo ważne. O tym, jak urządzić pokój dziecka można przeczytać tutaj https://ecofloor.pl/jak-wybrac-ladne-i- ... -dzieciece. Dla mnie takie porady są zawsze inspirujące.
ODPOWIEDZ