Łóżko dla chłopca

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Łóżko dla chłopca

Post autor: Kawowa »

Też myślę, że nie ma co kombinować.
Ewentualnie można wybrać do tego jakieś ciekawe dodatki, jak na przykład fajną pościel: http://www.dekoracje.brw.com.pl/tekstyl ... age,1.html czy lampkę nocną albo inne dodatki.
Pan Strach
PatrycjaWrocek
Zaglądacz forumowy
Posty: 32
Rejestracja: pt sty 24, 2014 8:41 pm

Re: Łóżko dla chłopca

Post autor: PatrycjaWrocek »

Dzieci szybko wyrastają, lepsze zwykłe łóżko i małe dekoracje jak piszesz, niż przeginanie i potem co chwilę zmienianie łózko bo sie dziecku już kubusiowe klimaty czy autka nie podobają.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Łóżko dla chłopca

Post autor: katarynka »

Na twoim miejscu, kupując łóżko dla chłopca, kierowałabym się jego przeznaczeniem teraz oraz w przyszłości. Myślę, że idealnym rozwiązaniem będzie kupno łóżka piętrowego z biurkiem, które spełnia dwie funkcje w jednym i pozwala zaoszczędzić Ci dużo miejsca w pokoju. Jest to inwestycja na dłuższy okres czasu, ponieważ jako dziecko, twój syn użyje je do zabawy, a jako nastolatek urządzi je według własnego upodobania, dzięki czemu nie bedziesz musiała ponownie tracić pieniądze na nowe meble.
Awatar użytkownika
Brodacz876
Zaglądacz forumowy
Posty: 87
Rejestracja: pt cze 20, 2014 12:11 pm

Re: Łóżko dla chłopca

Post autor: Brodacz876 »

katarynka pisze:Na twoim miejscu, kupując łóżko dla chłopca, kierowałabym się jego przeznaczeniem teraz oraz w przyszłości. Myślę, że idealnym rozwiązaniem będzie kupno łóżka piętrowego z biurkiem, które spełnia dwie funkcje w jednym i pozwala zaoszczędzić Ci dużo miejsca w pokoju. Jest to inwestycja na dłuższy okres czasu, ponieważ jako dziecko, twój syn użyje je do zabawy, a jako nastolatek urządzi je według własnego upodobania, dzięki czemu nie bedziesz musiała ponownie tracić pieniądze na nowe meble.
To chyba oczywiste że lepiej zainwestować odrobine więcej i sprawić chłopakowi łóżko na wiele lat ;)
meblonista
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt paź 15, 2013 2:20 pm

Re: Łóżko dla chłopca

Post autor: meblonista »

Wg mnie warto wybrać proste i funkcjonalne łóżka. Dziecku co chwilę zmienia się ulubiona postać czy zainteresowanie,
więc kupienie łóżka, bo lubi samochody też nie jest dobrym pomysłem.
10latek może być wniebowzięty, ale 12latek, idący do gimnazjum już nie,
bo "siara", koledzy się będą śmiać, itp.

W jaki sposób to rozwiązać? Kupić tradycyjne łóżko,
ale poprzyczepiać do niego główny element związany z zainteresowaniem dziecka.
Stworzenie i pomalowanie np. ramy z kartonu nie jest aż tak wielkim kosztem,
a nie musimy mocować tego na stałe, tylko aby zadowolić dziecko,
które w niedługim czasie znudzi się taką dekoracją :)

Zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą łóżek,
dostępnych na naszej stronie internetowej www.meblonista.pl
Możliwość wyboru rodzaju i koloru tapicerki z dostępnych próbników.
Istnieje możliwość wysłania próbek tapicerki gratis.
www.meblonista.pl - Wiem czego chcę
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Łóżko dla chłopca

Post autor: Majeczkaa »

Niedługo będę urządzać pokój dla mojego synka w mieszkaniu, które niedawno kupiłam. Pokój nie jest zbyt duży, ale jest w kwadracie i dzięki temu nie jest tak trudno go fajnie urządzić. Chcę mu wstawić szafę, łóżko i duże biuro, przy którym będzie mógł się wygodnie uczyć. Chciałabym kupić meble drewniane, bo w razie gdyby mu się znudziły, można je przemalować na inny kolor. Rozważam kupienie mu takiego łóżka http://lozka.net.pl/product-pol-582-Loz ... adami.html . Jak myślicie będzie odpowiednie dla 5letniego chłopca?
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Łóżko dla chłopca

Post autor: bajaola »

Pewnie, że tak. Sami kupiliśmy podobne, drewniane na meblewkoszyku.pl. Wiesz co, moim zdaniem juz jak kupować to włąsnie takie, które raz jest funkcjonalne, a dwa posłuży te kilka lat dziecku.
ODPOWIEDZ