Prezent urodzinowy dla 3-latka

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Prezent urodzinowy dla 3-latka

Post autor: kalioppe »

Szukam pomysłu na prezent dla trzylatka. Może forumowe mamy mi coś podpowiedzą :)
Na razie mam na oku stąd szkolnis.pl/klocki_clics - klocki clics, wydaje mi się, że maluchy lubią takie zabawki. Tylko teraz pytanie - czy trzylatek nie jest na nie za mały? Jak myślicie?
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Prezent urodzinowy dla 3-latka

Post autor: Anita12 »

Możesz w sumie kupić takie klocki, każde dziecko uwielbia takie układanki. A jak masz dalej wątpliwości, to może wybierz jakieś zabawki edukacyjne? Teraz w sklepach jest tego na pęczki
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Prezent urodzinowy dla 3-latka

Post autor: kangurka »

Rzeczywiście, zabawki edukacyjne są bardzo fajnym pomysłem. Kupienie dziecku czegoś, co jednocześnie będzie wpływać na jego aktywność umysłową, ale i sprowokuje do interesującej zabawy to zawsze świetna opcja.
ajmara
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 12:57 pm
Lokalizacja: Chorzów
Kontaktowanie:

Re: Prezent urodzinowy dla 3-latka

Post autor: ajmara »

Bajka z krecikiem podoba się chyba wszystkim dzieciom. Dlatego świetnym prezentem dla dziecka będzie kubeczek lub talerzyk z Krecikiem.

Obrazek
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Prezent urodzinowy dla 3-latka

Post autor: kalioppe »

Hm, kubek chętnie sama bym przygarnęła ;)
Ale dla dziecka to chyba jednak wolę tę układankę.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Prezent urodzinowy dla 3-latka

Post autor: kangurka »

Kubek jest cudny, ale rzeczywiście raczej nie dla dziecka. Maluchy wolą jednak zabawki, niż praktyczne i ładne przedmioty.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Prezent urodzinowy dla 3-latka

Post autor: kalioppe »

No i wiem, jak ten maluch obchodzi się z naczyniami ;) Nawet plastikowe z trudem wytrzymują jego szaleństwa.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Prezent urodzinowy dla 3-latka

Post autor: kangurka »

No własnie, to już swoją drogą ;). Przy trzylatku taki kubek raczej by długo nie wytrzymał ;). Może jakieś Lego Duplo? Maluchy je uwielbiają. Mój siostrzeniec ostatnio przechodził fazę na te klocki.
ODPOWIEDZ