Kupujecie czasami buty przez internet?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Kupujecie czasami buty przez internet?

Post autor: Pumpilka »

Zdarza wam się kupować buty przez internet?
Jestem ciekawa czy zazwyczaj jesteście zadowoleni z takich zakupów :)
Pyzata
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Kupujecie czasami buty przez internet?

Post autor: Kawowa »

Czasem faktycznie kupuję buty przez internet.
Wydaje mi się, że tak jest znacznie taniej, no nie trzeba latać po sklepach i przepychać się między ludźmi.
Tutaj butymodnepl/botki-damskie-c55202.html widziałam sporo fajnych modeli.
Sama zastanawiam się właśnie nad jakimiś nowymi butami na wiosnę.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 529
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Kupujecie czasami buty przez internet?

Post autor: kapitalna »

Nawet nie tylko czasem, a często. Od jakichś 2 lat zaopatruję się w czasnabuty. pewnie znacie, bo to popularny sklep. teraz kilka dni temu przyszły do mnie kozaki . bardzo fajne, w sam raz na jesień
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Kupujecie czasami buty przez internet?

Post autor: enigmaa »

Dość często kupuje przez internet, mam dość typową stopę i nie mam problemów z wyborem obuwia.
Jeden ze sklepów, gdzie kupuje, to KupButy, teraz na jesień zimę - wybrałam takie:kupbuty.com/pol_m_Buty_JESIEN-ZIMA_Kozaki_Sniegowce-288
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Kupujecie czasami buty przez internet?

Post autor: kangurka »

Zdarza mi się kupować buty przez internet i to całkiem często. Ostatnio tu domodipl/buty/buty-damskie/sneakersy-damskie przegladałam sneakersy damskie, ten typ obuwia to połączenie klasyki i sportowego wymiaru. A ja takie buty właśnie lubię najbardziej.
Marina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:40 pm

Re: Kupujecie czasami buty przez internet?

Post autor: Marina »

No jasne, że są seksowne, wiele kobiet je wybiera, bo są cały czas modne i wyszczuplają nogi. Mi w oko wpadły te kozaki https://zapato.com.pl/kozaki-za-kolano- ... czarny-waz . Ma ciekawe dodatki w stylu skóry węża, dzięki czemu buty są stylowe i oryginalne. Poza tym modny obcas zapewni komfortowe chodzenie. Kozaki będą pasowały do jeansów i do spódnicy na chłodniejsze dni.
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Kupujecie czasami buty przez internet?

Post autor: Jolanta »

Pumpilka pisze: sob mar 24, 2018 9:02 am Zdarza wam się kupować buty przez internet?
Jestem ciekawa czy zazwyczaj jesteście zadowoleni z takich zakupów :)
Jasne, zdecydowanie wolę zakupy online. Nie dość, że bez kolejek, to i często można trafić na fajne promki, których stacjonarnie nie ma. Kwestia umiejętnego dobrania obuwia do tego, co nosimy. Raz zamówiłam sandały na niskim obcasie https://estetino.pl/blog/post/do-czego- ... im-obcasie bo już od ciągłego ubierania szpilek bolą mnie nogi, i miałam problem, z czym to sparować. Łydki mam masywne, przy sukienkach czy spódnicach nie wygląda to fajnie, ale już z dłuższymi spodniami typu dzwony czy szwedy świetnie się prezentują.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Kupujecie czasami buty przez internet?

Post autor: Hyorin »

Ja kupuję teraz tylko przez internet, nie wyobrażam sobie inaczej ;p
Zawsze chodzenie po sklepach mnie bardzo męczyło
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Kupujecie czasami buty przez internet?

Post autor: Fifi34 »

Nie mam z tym problemu. Wybór sklepów online jest naprawdę duży i chyba każdy znajdziesz coś dla siebie. Fajną moim zdaniem ofertę ma na przykład sklep Pantofelek. Obuwie męskie jak np. trampki wysokie męskie https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-me ... e-286.html , obuwie damskie, obuwie dziecięce... Różne marki, modele, fasony. No i konkurencyjne ceny. Bez problemu można kupić wysokiej jakości obuwie dla całej rodziny.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Kupujecie czasami buty przez internet?

Post autor: Yosia »

Jeżeli o mnie chodzi, to bardzo często kupuję buty w sieci, w dzisiejszych czasach nie ma z tym problemu, bo jeżeli ejst coś nie tak to po prostu zwracam produkt lub wymieniam na inny. Ostatnio upolowałam ciekawe szpilki w Manufaktura Obuwia, mają ogromny wybór. Jeżeli eleganckie szpilki to tylko u nich.
ODPOWIEDZ