Wersalka do dziecięcego?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Wersalka do dziecięcego?

Post autor: AlaKawa »

Ja jednak zamiast wersalki wolałabym łóżko z materacem Art Medic Viscotherapy. Niestety nie przykładamy zbyt dużej wagi do tych produktów, a jednak to materac decyduje o komforcie snu. W związku z czym jestem przekonana, że produkty termoelastyczne będą idealnym wyborem, bowiem doskonale sprawdzają się nawet w przypadku osób obłożnie chorych.
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Wersalka do dziecięcego?

Post autor: designerka »

Nie jestem za tym. Chyba, że jako dodatkowe łóżko. Tak to koniecznie zwykłe z normalnym materacem, który dopasowuje się do ciała dziecka.
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Wersalka do dziecięcego?

Post autor: bajaola »

Niby zależy w jakim dziecko jest wieku, ale z doświadczenia wiem, że te normalne sa jednak o wiele lepszym rozwiązaniem. kupić normalne łózko i materac. Obaj nasi chłopcy mieli takie fotele rozkładane i to nie był dobry pomysł, ciągłe to składanie i rozkładanie, masakra. Niedawno kupiliśmy im w mebledoktor24.pl normalne łózko ale z litego drewna. Tym razem to zupełnie co innego i oni sa zadowoleni jak nigdy i ja również.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Wersalka do dziecięcego?

Post autor: designerka »

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest postawić na łóżko. Dziecko się na nim wygodniej wyśpi.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Wersalka do dziecięcego?

Post autor: siedemosiemdwa »

designerka pisze: śr sty 16, 2019 1:24 pm Moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest postawić na łóżko. Dziecko się na nim wygodniej wyśpi.
Też tak uważam. I łóżko jest na dłuższą metę bardziej praktyczne.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Wersalka do dziecięcego?

Post autor: katarynka »

U n na jest wersalka, dla mnie to już łóżko na kilka lat. Dodatkowo można w niej schować pościel a to pomaga utrzymać porządek.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Wersalka do dziecięcego?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja mam łóżka z dwoma wysuwanymi pojemnikami. Tam również można schować pościel na wszelki wypadek, trzymać dodatkowe rzeczy.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Wersalka do dziecięcego?

Post autor: niewazne »

W sklepach jest wiele wersalek. Piankowych, jak równiez na sprężynach. Moim zdaniem lepiej będzie zainwestować w wersalkę na sprężynach. Wersalka taka nie jest wcale taka droga, o ile oczywiście rozejrzycie sie za promocjami w sklepach. Poza tym będzie znacznie solidniejsza oraz wygodniejsza w spaniu. Aktualnie promocję na model Austin ma w swoim sklepie Bird meble:
https://birdmeble.pl/sofy/wersalka-na-s ... ch-austine
Jest to polaczenie sprężyn typu bonell plus dodatkowo pianka.
Szary kolor będzie uniwersalne bo do szarości pasuje dosłownie wszystko.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Wersalka do dziecięcego?

Post autor: siedemosiemdwa »

O, to świetna propozycja. Wydaję mi się, że będzie też wygodna. Chociaż wiadomo, to też trzeba dopasowywać indywidualnie.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Wersalka do dziecięcego?

Post autor: dzoana »

Na pewno trzeba zadbać o zakup łóżka do pokoju dziecięcego. To zdecydowanie podstawowy mebel. W tym sklepie online znajdziesz najróżniejsze łóżka - właśnie do pokoju dziecięcego: https://interbeds.com/pl/lozka-pojedyncze .
ODPOWIEDZ