Pomoc projektanta wnętrz jest potrzebna?

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Pomoc projektanta wnętrz jest potrzebna?

Post autor: Anita12 »

Myślicie, że pomoc projektanta wnętrza jest niezbędna?
Co o tym sądzicie? Warto zainteresować się taką usługą?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Pomoc projektanta wnętrz jest potrzebna?

Post autor: Kawowa »

To zależy jak sama uważasz.
Może się przydać, jeśli nie masz do tego cierpliwości. Taka osoba będzie miała pomysły zamiast Ciebie :)
Przejrzyj sobie realizacje różnych projektantów.
Tutaj https://www.deconova.pl/spacer3d/ możesz sprawdzić kilka.
Widząc jak wyglądają prace tych osób, będzie Ci łatwiej zdecydować z kim nawiązać współpracę.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Pomoc projektanta wnętrz jest potrzebna?

Post autor: designerka »

Moim zdaniem jak jest się bardzo zapracowanym - to jak najbardziej. Tak samo jak się nie ma zmysłu - też. Jednak warto próbować robić to na własną rękę.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Pomoc projektanta wnętrz jest potrzebna?

Post autor: Majeczkaa »

Moja znajoma jest projektantką wnętrz i mogę powiedzieć, że tak – jak najbardziej. Przepaść w wiedzy i wyczuciu smaku między mną a nią jest po prostu nie do przeskoczenia – oczywiście na jej korzyść. Co nie oznacza, że jednak sama na przekór nie staram się aranżować swojego mieszkanka – rezultaty jednakże są różne, choć czasami uda mi się coś ładnie wymyślić : ). Ostatnio mam chrapkę na styl glamour i zaopatruję się w kryształowe lampy: https://technodeluxe.pl/lampy-wiszace/l ... rysztalowe . Koleżanka lubi glamour, więc mam nadzieję, że ją pozytywnie zaskoczę : ).
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Pomoc projektanta wnętrz jest potrzebna?

Post autor: designerka »

Moim zdaniem bywa tak, że faktycznie jest potrzebna. Jednak według mnie da się wszystko zrobić i samodzielnie.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Pomoc projektanta wnętrz jest potrzebna?

Post autor: AlaKawa »

Wszystko zależy od tego, czy posiadamy odpowiedni zmysł, który umożliwi nam gustowne urządzenie naszego mieszkania. Jeżeli nie czujemy się na siłach, aby podjąć się takiego zadania, zawsze można powierzyć je takiej osobie jak chociażby architekt wnętrz warszawa z Bauart Studio. Przy czym jestem pewna, że będziemy bardzo zadowoleni z efektu końcowego jego pracy.
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Pomoc projektanta wnętrz jest potrzebna?

Post autor: bajaola »

Uważam, że każdy ma ten zmysł aranżacyjny. Jedni większy drudzy mniejszy ale jak coś to zawsze można wesprzeć się inspiracjami, których w sieci przecież nie brakuje. Moim zdaniem świetnym miejscem do tego typu poszukiwań są blogi. Osobiście korzystam https://slf24.pl/blog/ , maja genialne pomysły, a same artykuły są bardzo dobrze i w jasny sposób napisane, tak, że nawet laik pojmie co i jak. Tak więc zamiast od razu wydawać spore pieniądze, spróbujmy własnych sił. Ręczę, że satysfakcja jest ogromna, a ile przy tym zabawy.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Pomoc projektanta wnętrz jest potrzebna?

Post autor: Hyorin »

bajaola pisze: wt paź 08, 2019 8:11 am Uważam, że każdy ma ten zmysł aranżacyjny. Jedni większy drudzy mniejszy ale jak coś to zawsze można wesprzeć się inspiracjami, których w sieci przecież nie brakuje. Moim zdaniem świetnym miejscem do tego typu poszukiwań są blogi. Tak więc zamiast od razu wydawać spore pieniądze, spróbujmy własnych sił. Ręczę, że satysfakcja jest ogromna, a ile przy tym zabawy.
Kurcze, a mi się wydaje, że niektórzy mogą mieć 2 lewe ręce dlatego i taka pomoc może być bardzo przydatna, zwłaszcza w problematycznych, mało ustawnych wnętrzach
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Pomoc projektanta wnętrz jest potrzebna?

Post autor: Jolanta »

Zależy w jakim przypadku. Ogólnie rzecz biorąc raczej nie każdy korzysta z takich usług, ale gdy nie mamy pomysłu to na pewno warto
kowalDobra
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:56 am

Re: Pomoc projektanta wnętrz jest potrzebna?

Post autor: kowalDobra »

Na pewno warto się przynajmniej skonsultować :) jak szukacie miejsca, w którym kompleksowo ogarniecie projekt i zakupy to zobaczcie portal https://domni.pl miła obsługa i szybka wysyłka, może komuś się przyda akurat na koniec lata ;)
ODPOWIEDZ