Gdzie planujecie wakacje w tym roku?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Gdzie planujecie wakacje w tym roku?

Post autor: Anita12 »

Macie jakieś swoje pomysły?
Zastanawiam się gdzie najlepiej zaplanować wakacje w tym roku. W Polsce czy za granicą?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Gdzie planujecie wakacje w tym roku?

Post autor: Kawowa »

Ja szukam dopiero pomysłów.
Cieszy mnie sam fakt urlopu, a już to gdzie wtedy będę nie ma większego znaczenia.
Tutaj kubrykpl/rejsy/rejsy-po-morzu-baltyckim-2019 czytałam trochę więcej o tym, jak odbywają się rejsy po Morzu Bałtyckim.
Podoba mi się ten pomysł.
Na pewno jest to coś nietypowego.
Nie znam nikogo, kto by zaliczył coś takiego na wakacjach :)
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Gdzie planujecie wakacje w tym roku?

Post autor: Anita »

Może jeszce nie pełne wakacje ale pełen wrażeń aktywny wyjazd planuję w czerwcu. Jadę z paczką znajomych na spływ łodziami pontonowymi Dniestrem. Spływ organizuje Wytwórnia Wypraw, która jest świetnym organizatorem i każdy mój z nimi wyjazd to podróż udana.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Gdzie planujecie wakacje w tym roku?

Post autor: kangurka »

Od dawna planuje zwiedzenie całej Polski, tylko od czasu do czasu marzy mi sie zagraniczna wycieczka. ale tak, to zwykle wybieram nasze gory i morze.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Gdzie planujecie wakacje w tym roku?

Post autor: designerka »

Ja Polskę mam już w małym paluszku. Właśnie dlatego teraz jest ten czas, by podróżować po świecie.
ODPOWIEDZ