ekspres na kapsułki

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

ekspres na kapsułki

Post autor: kapitalna »

Chciałabym kupić sobie ekspres do kawy. Zastanawiam się czy dobrym wyborem będzie ekspres na kapsułki na przykład marki bosch czy krups euro.com.pl/ekspresy-cisnieniowe,typ-ekspresu!kapsulkowy. Podobno kawa bardzo dobra wychodzi, macie może takie co uważacie na ich temat? jestem naprawdę ciekawa bo cena zachęcająca. A kapsułki też już coraz tańsze widzę się pojawiają.
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: ekspres na kapsułki

Post autor: Hyorin »

Ja wolałabym taki prawdziwy ekspres, nie na kapsułki. Taka kawa jest tyle samo warta co rozpuszczalna.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: ekspres na kapsułki

Post autor: siedemosiemdwa »

Też słyszałam, że te ekspresy na kapsułki nie robią zbyt dobrej kawy. Chociaż z drugiej strony raz taką piłam u koleżanki i mi smakowała.
kasztanek
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: śr cze 17, 2015 5:40 pm

Re: ekspres na kapsułki

Post autor: kasztanek »

Hyorin pisze: pn maja 06, 2019 10:36 am Ja wolałabym taki prawdziwy ekspres, nie na kapsułki. Taka kawa jest tyle samo warta co rozpuszczalna.
Zdecydowanie popieram. Te kapsułkowe ekspresy to dziwny wynalazek dla wybranej grupy konsumentów.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: ekspres na kapsułki

Post autor: siedemosiemdwa »

Trzeba też wziąc pod uwagę, że różnica w cenie między zwykłym ekspresem, a kapsułkowym wcale nie jest tak duża. Więc to się nie opłaca.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: ekspres na kapsułki

Post autor: katarynka »

Jakoś nie umiem się do niego przekonać. Ostatnio najczęściej korzystam z kawiarki, robienie kawy w niej nie zajmuje dużo czasu.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: ekspres na kapsułki

Post autor: AlaKawa »

Sama też waham się, czy warto postawić na taki ekspres, czy może jednak coś bardziej tradycyjnego. Bądź co bądź, w mojej kuchni na pewno nie może zabraknąć różnego rodzaju akcesoriów kuchennych. Duży ich wybór można znaleźć na pewno w ofercie fidepl . Co więcej ceny w tym przypadku nie są zbyt wygórowane, a dodatkowo znajdziemy tam świetne upominki np. na parapetówkę:).
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: ekspres na kapsułki

Post autor: siedemosiemdwa »

katarynka pisze: wt lip 16, 2019 6:27 am Jakoś nie umiem się do niego przekonać. Ostatnio najczęściej korzystam z kawiarki, robienie kawy w niej nie zajmuje dużo czasu.
Też sobie kupiłam kawiarkę. Kawa z niej wychodzi przepyszna!
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: ekspres na kapsułki

Post autor: Zbig55 »

Fajne rozwiązanie, eleganckie wyposażenie kuchni i wyśmienita kawa, odrobina luksusu w kuchni.
ODPOWIEDZ