Wieczór panieński w domu - dekoracje?

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
martus566
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr lut 10, 2016 9:09 am

Re: Wieczór panieński w domu - dekoracje?

Post autor: martus566 »

Też jestem zdania, że podczas wieczoru panieńskiego warto wyjść z domu i nieco zaszaleć. Ja niedawno brałam udział w wieczorze panieńskim koleżanki. Najpierw byłyśmy na kręglach, a później w świetnym klubie. Żeby uniknąć problemów związanych ze spożyciem alkoholu, zaopatrzyłyśmy się w tabletki 2KC. Wzięłyśmy je jeszcze przed imprezą, a później w jej trakcie. Wypiłyśmy dość dużo drinków, ale żadna z nas nie czuła się źle. Na drugi dzień nie miałyśmy też kaca. Wieczór panieński zaliczam do bardzo udanych! :D
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Wieczór panieński w domu - dekoracje?

Post autor: designerka »

Sądzę, że takich dekoracji na wieczór panieński możecie poszukać wśród ogłoszeń na stronie: sprzedajemy.pl/uslugi/sluby-wesela-przyjecia/pozostale. Sprawdźcie, jakie dodatki i gadżety można kupić. Myślę, że ważne jest też, by na początku ustalić, w jakim stylu ma być impreza. Teraz modne jest boho.
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Wieczór panieński w domu - dekoracje?

Post autor: adik356 »

Wieczór panieński powinien być udany, a więc może warto pomyśleć o przebieraniach. Widziałam ciekawe stroje na taki wieczór na pannaikawalerpl/16-przebrania-na-panienski . Mają tam mnóstwo ciekawych propozycji w dobrej cenie z szybką wysyłką.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Wieczór panieński w domu - dekoracje?

Post autor: siedemosiemdwa »

Jest taki sklep z dekoracjami, Ciastkożercy. Wygooglacie go sobie i tam zamówice dekoracje. Są gustowne, a nie takie, ekhm, pseudo-śmieszne.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Wieczór panieński w domu - dekoracje?

Post autor: Yosia »

Jeżeli o mnie chodzi, to zdecydowanie wolałabym wieczór panieński gdzieś w terenie. Jedną z ciekawych opcji, która ma ogromne wzięcie jest np erotic massage warsaw. Coś takeigo chcemy załatwić dla znajomej, która niedługo ma swój wieczór panieński.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Wieczór panieński w domu - dekoracje?

Post autor: Hyorin »

super pomysłem jest ścianka do robienia pamiątkowych fotek :) kumpela miała i to fajna pamiątka, bardzo ekskluzywnie takie zdjęcia później wyglądają
ODPOWIEDZ