Szafa z przesuwnymi drzwiami?

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Szafa z przesuwnymi drzwiami?

Post autor: Mikowicz »

Czy taka szafa ma waszym zdaniem więcej zalet od zwykłej gotowej szafy kupionej w sklepie?
Co sprawdza się u was w domach?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Szafa z przesuwnymi drzwiami?

Post autor: Kawowa »

Takie drzwi przesuwne zamiast standardowych pozwalają zaoszczędzić całą masę miejsca.
Dlatego też takie szafy stanowią dobre rozwiązanie do małych mieszkań.
Tutaj askopoznanpl/szafy-przesuwne widziałam coś takiego.
Robią tam takie bajery na wymiar.
Poczytaj sobie co i jak - myślę, że to da Ci duże pole manewru.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Szafa z przesuwnymi drzwiami?

Post autor: AlaKawa »

Powiem szczerze, że sama od dłuższego czasu rozglądam się za jakąś ciekawą szafą dla siebie i bardzo poważnie rozważam skorzystanie z oferty . Dzięki takim propozycjom można bowiem bardzo fajnie zagospodarować przestrzeń. Co więcej, są one starannie wykonane i jednocześnie prezentują się niezwykle atrakcyjnie:).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Szafa z przesuwnymi drzwiami?

Post autor: Dorota40 »

Wg mnie takie szafy z przesuwanymi drzwiami po prostu lepiej wykorzystują przestrzeń, jak masz jakiś ciasny pokój czy przedpokój, to normalne otwarcie zablokuje połowę pomieszczenia drzwiami, a po co , skoro można od razu kupić czy zamówić szafę z opcją drzwi przesuwanych? Wg mnie to świetna sprawa.
A w takich bardziej wymagających przestrzeniach to można się też pokusić o szafy na wymiar, np szafynawymiar.waw.pl, gdzie Ci firm dokładnie wszystko zmierzy i dzięki temu nawet luki i zagłębienia w ścianach dopasuje tak, żeby każdy kawałeczek był zasłonięty i doliczał szafie dodatkowe cm pojemności.
A ta firma wyżej to porządna marka jak coś, 10 lat gwarancji dają, super, kontakt z pracownikami, lux.
Czas i tak upłynie.
Morek
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 10, 2021 8:42 am

Re: Szafa z przesuwnymi drzwiami?

Post autor: Morek »

Fajne te szafki, podobają mi się, nie powiem :lol:
Jak siedzę w wyszukiwarce google to też sobie różne takie lubię pooglaać dla inspiracji .
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Szafa z przesuwnymi drzwiami?

Post autor: siedemosiemdwa »

Przesuwne drzwi w szafie to najwygodniejsze rozwiązanie. Zwłaszcza jak ktoś ma małe mieszkanie.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Szafa z przesuwnymi drzwiami?

Post autor: Hyorin »

Jak dla mnie super opcja, zwłaszcza szafa przesuwna z lustrem .
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Szafa z przesuwnymi drzwiami?

Post autor: Yosia »

Szukasz mebli do pokoju dziecka ? Jeżeli tak to wpadnij do nich borowkaskleppl mają u siebie naprawdę funkcjonalne i przydatne akcesoria. Moja znajoma ma sporo rzeczy od nich i wiem że mega sobie chwali trwałość produktów.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Szafa z przesuwnymi drzwiami?

Post autor: kapitalna »

Najlepsza moim zdaniem to jest taka właśnie szafa! I jak będziecie na etapie projektu to przemyślcie dobrze kwestie jej głębokości. Tutaj https://designiwnetrze.pl/glebokosc-sza ... znaczenie/ został ten temat dokładnie omówiony, warto sobie sprawdzić
ODPOWIEDZ