Dobry fotel biurowy

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Dobry fotel biurowy

Post autor: Anita12 »

Jaki wybrać do domowego biura?
Raczej taki typowo biurowy, czy raczej taki który będzie pasował bardziej do domu?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Dobry fotel biurowy

Post autor: Kawowa »

Myślę, że trudno będzie połączyć obie te cechy.
Ale warto szukać.
Tutaj https://magod.pl/pol_m_Dom_Fotele-biurowe-316.html widziałam duży wybór takich rzeczy.
Zerknij tam sobie, sprawdź co mają w ofercie.
Może trafisz na coś odpowiedniego.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Dobry fotel biurowy

Post autor: malwa »

W biurze spędza się zwykle wiele godzin więc wygodny fotel się przydaje, ale potrzebne są też takie urządzenia jak na przykład niszczarka, co ciekawe nie trzeba jej od razu kupować, można ją także z powodzeniem wypożyczać
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Dobry fotel biurowy

Post autor: bajaola »

O tak i to prawda, że wygoda powinna być na pierwszym miejscu. Przyznam się Wam, że sama właśnie zastanawiam się nad kilkoma i kusi mnie jest naprawdę ekstra i to pod każdym względem i wiecie co wcale mi nawet nie przeszkadza, że nie jest takim typowym fotelem biurowym. Jak mówicie wziąć go?
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Dobry fotel biurowy

Post autor: Aleksandra »

Dzisiaj w dziale fotele biurowe to naprawde można dostać cuda :)
kasztanek
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: śr cze 17, 2015 5:40 pm

Re: Dobry fotel biurowy

Post autor: kasztanek »

Na https://www.abra-meble.pl/ jest możliwość zakupów z dostawą i z tego co widziałam, można kupić taniej fotele biurowe właśnie. Zobacz, bo modeli jest dużo. Są dość dobrze opisane, wiec na pewno będzie łatwiej podjąć decyzje.
ODPOWIEDZ