Łazienkowe kontrasty - podobają się?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Łazienkowe kontrasty - podobają się?

Post autor: enigmaa »

Równie ciekawie wygląda połączenie szarości i bieli.
Przykładem takiego połączenia - jest to kolekcja All in white Tubądzin, w której biel łączy się z szarościami.
http://www.tubadzin.pl/collection/495
Pan Strach
Młynarczyk
Zaglądacz forumowy
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 01, 2015 10:06 am

Re: Łazienkowe kontrasty - podobają się?

Post autor: Młynarczyk »

szarość, biel, czerwień i czerń odpowienio zestawione ze sobą w płytkach, meblach, urządzeniach sanitarnych i dodatkach to jak dla mnie 100% sposób na ciekawą nowoczesną łazienkę
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Łazienkowe kontrasty - podobają się?

Post autor: AlaKawa »

Faktycznie może to być bardzo dobry pomysł:) . Osobiście jednak nie wyobrażam sobie łazienki bez lustra. Dlatego też jeżeli szukacie ciekawych propozycji w tym zakresie, na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę, dostępną w http://www.lustrowramie.pl/lustra-na-wy ... a-okragle/ . Mamy tutaj możliwość zamówienia bardzo starannie wykonanych luster na wymiar. Cechuje je przede wszystkim ciekawa stylistyka, jak i wysoka jakość. Ponadto nie musimy tutaj obawiać się o solidne zapakowanie lustra na czas transportu.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Łazienkowe kontrasty - podobają się?

Post autor: siedemosiemdwa »

Mi sie to podoba, ale... nie u mnie. W katalogach dobrze to wygląda, natomiast sama na pewno bym nigdy nie postawiła na takie rozwiązanie.
kowalDobra
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:56 am

Re: Łazienkowe kontrasty - podobają się?

Post autor: kowalDobra »

Ja to lubię szaleństwo. Wiele kolorów w porąbanych kombinacjach to jest to co mi się podoba :D :mrgreen: :mrgreen:
ODPOWIEDZ