Biuro na poddaszu?

Jak urządzić poddasze?
Domowe poddasze, skosy, spadki i pomysły na ciekawą aranżację pokoju na poddaszu. Meble, projekty, pogaduszki - spytaj, podsuń, zdradź patenty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Makaronowa
Zaglądacz forumowy
Posty: 35
Rejestracja: pn maja 21, 2018 12:23 pm

Biuro na poddaszu?

Post autor: Makaronowa »

Biuro na poddaszu?
Chciałybyście mieć coś takiego w mieszkaniu? Mi sie marzy. ..
Pan Strach
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Biuro na poddaszu?

Post autor: AlaKawa »

Mnie taki pomysł bardzo się podoba. Ba, co więcej, moje mieszkanko to zaadoptowane poddasze, tyle że jest pewien problem z wysokością pomieszczeń. Dlatego nie chcąc wstawiać mnóstwa okien dachowych, warto zwrócić uwagę na dodatkowo oświetlenie, np. takie jak to z belmebpl/akcesoria-meblowe/oswietlenie. Odpowiednio doświetli miejsce pracy, a co więcej, pozwoli stworzyć fajny klimat :).
anitalesz
Zaglądacz forumowy
Posty: 58
Rejestracja: śr wrz 30, 2015 10:45 am

Re: Biuro na poddaszu?

Post autor: anitalesz »

Mam ale musiałam zlecić całą aranżację firmie DD Projekt. Niestety wiele miebli tworzonych w sklepach się nie nadawało, bo skośne ściany. Bałam się też sama urządzać to pomieszczenie, bo chciałam by było jasne i przestronne. Na szczęscie zarówno architekt jak i ekipa robiąca meble super się spisali i efekt jest fantastyczny.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Biuro na poddaszu?

Post autor: Yosia »

Każde miejsce na własne biuro jest dobre, na poddaszu może być latem gorąco dlatego warto pomyśleć o klimie i po kłopocie. Co do samego wyposażenia biuro co jest bardzo istotne, bo od tego zależy nasz komfort pracy to wiem że tutaj mają sporo ciekawych opcji meblohurteu Na pewno znajdziesz wszystko to czego potrzebujesz do biura.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Biuro na poddaszu?

Post autor: Majeczkaa »

Tworząc jakieś pomieszczenie, np. biuro na poddaszu pamiętaj aby dobrze zabezpieczyć komin. Tak jak jest napisane na tym blogu systemykominowepl/czeste-pytania/wsteczny-ciag-w-kominie-duzy-problem/ jednym z zagrożeń pomieszczenia na poddaszu może być ciąg wsteczny w kominie. Wiesz, jak działa komin? Siła ciągu wyprowadza spaliny itp na zewnątrz. Natomiast wsteczny ciąg to cofanie się dymu do pomieszczeń. Powoduje to problemy z rozpaleniem, ale też zadymienie pomieszczeń w domu, co może być niebezpieczne.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Biuro na poddaszu?

Post autor: Hyorin »

Jak dla mnie świetny pomysł, możesz sobie zorganizować cichy i spokojny kącik do pracy, że też nie mam czegoś takiego u siebie....
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Biuro na poddaszu?

Post autor: Martis04 »

W ogóle poddasze to skarb, można na nim przechowywać niepotrzebne aktualnie rzeczy, zrobić biuro, albo dodatkowy pokoik dla dzieci.
ODPOWIEDZ