Jakie kafelki?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Jakie kafelki?

Post autor: Yosia »

Podpinam się pod temat bo planujemy remont łazienki w mieszkaniu i w tym celu muszę wybrać jakieś konkretne płytki, kilka opcji znalazłam u nich https://szklanemozaiki.pl mają naprawdę unikatowe modele.
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jakie kafelki?

Post autor: siedemosiemdwa »

Wszystko zależy od tego, co lubisz i jakie masz pomieszczenie. Bez tych informacji raczej nikt ci nie pomoże.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jakie kafelki?

Post autor: siedemosiemdwa »

Najtrudniej jest znaleźć kafelki do małych pomieszczeń - na http://wnetrzeistyl.pl/jak-wybrac-kafel ... -lazienki/ można znaleźć kilka pomocnych wskazówek. I co ciekawe, nie zawsze jest tak, że mały pokój = małe kafelki.
kowalDobra
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:56 am

Re: Jakie kafelki?

Post autor: kowalDobra »

Najlepiej takie, które Ci się podobają i takie, które pasują do danego pomieszczenia. Dobrze tez aby mieściły się w Twoim budżecie :D
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Jakie kafelki?

Post autor: żiżka »

U nas są płytki Tubądzin w kolorze jasnej, przecieranej szarości i wspaniale się prezentują. Do tego mam drewniane dodatki, także łazienka wygląda fajnie, jest w kolorach stonowanych, a na tym mi zależało, to takie moje własne spa ;) Na piękne płytki w rozsądnych cenach trafiliśmy w warszawskim salonie Domeko http://www.domeko.com.pl/kategoria-prod ... eramiczne/ Idealnie zresztą trafiliśmy, bo w Domeko przy zakupie płytek jest gratisowa aranżacja łazienki, dostaliśmy wizualizację 3d i pomogło nam to zdecydować o ostatecznym kształcie naszej łazienki. Dodam, że mają tam super zaopatrzenie, zdecydowanie można tam kupić wszystko co niezbędne do urządzenia łazienki.
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Jakie kafelki?

Post autor: tinaK »

Najlepiej wybierać te ze strukturą czy wzorem, bo nie widać na nich kropel wody. Łazienka zawsze wygląda czysto.
Viksa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 8:25 am

Re: Jakie kafelki?

Post autor: Viksa »

Na podłodze jak i w reszcie mieszkania mam kafle drewnopodobne, na ścianach ciemny kafel od dołu x2 potem czerwony pasek szklany (wąski może z 5 cm) jasny kafel x2 potem kafel kwiatowy znowu pasek czerwony i ciemne kafle do sufitu. Jest mega elegancko :)
ODPOWIEDZ