Ciekawa pościel dla dziecka - jaką wybrać?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Ciekawa pościel dla dziecka - jaką wybrać?

Post autor: Dorota40 »

Ciekawa pościel dla dziecka - jaką wybrać?
Chodzi mi i o wygodny materiał dla małego o skórze dość wrażliwej i o jakieś pomysłowe inspiracje co do koloru, formy, motywu?
Czas i tak upłynie.
Pan Strach
kasztanek
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: śr cze 17, 2015 5:40 pm

Re: Ciekawa pościel dla dziecka - jaką wybrać?

Post autor: kasztanek »

Dla dzieci jak i dla dorosłych poleca się by była to pościel z naturalnej tkaniny, czyli bawełny. Jest wiele sklepów z pościelą dla dzieci. Jednak jeśli decydować się na zakup to należy sprawdzić odpowiednie certyfikaty. Np. ewox.pl to polski producent pościeli i ma w ofercie tylko bawełnę. Która jest odpowiednia dla dzieci właśnie.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Ciekawa pościel dla dziecka - jaką wybrać?

Post autor: siedemosiemdwa »

Zdecydowanie z bawełny. A do tego jakiś motyw z bajki, Kraina Lodu jest ponoć dalej na topie.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Ciekawa pościel dla dziecka - jaką wybrać?

Post autor: Aleksandra »

Ja dla dzieci stawiam na klasykę, czyli pościel kolorowa, z motywami bajkowymi,
bo to się zawsze sprawdza i łatwiej mi zagonić młode do łóżka, ale całość wykonana
z bawełny, bo jest na tyle przyjemna i delikatna, że naprawdę dobrze im się śpi.
Ostatnio brałam tu https://www.bellastoria.pl/ - dla nas pościel to i dla dzieciaków wleciała :)
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Ciekawa pościel dla dziecka - jaką wybrać?

Post autor: AlaKawa »

A co powiecie na to, aby samodzielnie uszyć pościel, stawiając na tego typu tkaniny lniane . W ofercie producenta Linen Partner znajdziemy produkty o odpowiednim splocie, które są nie tylko przyjemne w dotyku, ale także bardzo przewiewne i niewątpliwie pościel z nich wykonana zapewni każdemu komfortowy sen:).
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Ciekawa pościel dla dziecka - jaką wybrać?

Post autor: Martis04 »

Już od dłuższego czasu rozważam uszycie pościeli, bo w sklepach nie ma nic, co by mi się podobało.
ODPOWIEDZ