Lubicie Science Fiction?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Lubicie Science Fiction?

Post autor: kalioppe »

DO tej pory nie był to mój ulubiony typ filmu, ale ostatnio obejrzałam film "Intruz" i naprawdę mi się spodobał.
Polecicie coś jeszcze z tego gatunku, co warto zobaczyć?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Lubicie Science Fiction?

Post autor: Kawowa »

To nie jest do końca takie Science Fiction, ale rzeczywiście sam w sobie Intruz też mi się podobał. Ale nie polecę żadnego innego, bo żaden inny mi się nie podobał. Sci-Fi kojarzy mi się z tandetą i może jestem uprzedzona.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Lubicie Science Fiction?

Post autor: kangurka »

Nie jestem jakąś ogromną fanką tego gatunku, ale niektóre filmy rzeczywiście mi się podobają. Nie mam np. nic przeciwko nowym wersjom Star Treka, bo pierwsza część bardzo mi się podobała. Teraz czekam na kolejną.
kulka
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: wt maja 28, 2013 4:19 pm

Re: Lubicie Science Fiction?

Post autor: kulka »

Ja nie przepadam za takim typowym s-f.
Zupełnie nie moje klimaty, wolę inne gatunki. Nie widziałam jeszcze nic, co by naprawdę mi się podobało.
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Re: Lubicie Science Fiction?

Post autor: Motyl »

Bardzo chciałam iść na Intruza ale w pracy taki cyrk był, że nie znalazłam ani jednego wolnego wieczoru. Przeczytałam książkę i teraz chcę zobaczyć czy tak samo jak reżyser wyobrażałam sobie to wszystko.
Teraz poluję DVD albo chociaż w swojej kablówce na życzenie.
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Lubicie Science Fiction?

Post autor: raczek »

kangurka pisze:Nie jestem jakąś ogromną fanką tego gatunku, ale niektóre filmy rzeczywiście mi się podobają. Nie mam np. nic przeciwko nowym wersjom Star Treka, bo pierwsza część bardzo mi się podobała. Teraz czekam na kolejną.
A próbowałaś czytać? Często jest tka, że SF jest lepszy w odbiorze na papierze niż na ekranie kinowym.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Lubicie Science Fiction?

Post autor: kangurka »

Tak, czytam czasami s-f, ale w książkach to też nie jest mój ulubiony gatunek. Czytałam między innymi "Grę Endera", czytuję Pratchetta, ale generalnie wolę literaturę piękną.
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Lubicie Science Fiction?

Post autor: Anita12 »

Zależy jeszcze co - jeśli książki, to wolę fantasy - jak dla mnie to znacznie przystępniejsza forma. Zresztą dość niedawno się do niej przekonałam, bo znalazłam trochę ciekawych tytułów tu: coczytacpl/
Jeśli zaś chodzi o filmy, to bardzo różnie - np. lubię filmy o superherosach, ale takie sci-fi średnio mnie pociąga.
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Lubicie Science Fiction?

Post autor: Rafal »

Cześć,

Ja nie lubie Science Fiction ponieważ ja osobiście preferuje coś realnego :)

Jeżeli interesuje Ciebie Science Fiction to ja polecam Sapkowskiego.
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Lubicie Science Fiction?

Post autor: yettie »

Ja również nie przepadam, czytałem parę dobrych recenzji książek sci-fi na x , ale nigdy jeszcze nie wciągnęły mnie na tyle by pójść i wypożyczyć książkę.
ODPOWIEDZ