Wyjazdy zagraniczne - gdzie byliście?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Wyjazdy zagraniczne - gdzie byliście?

Post autor: kalioppe »

Pytam z czystej ciekawości: jakie kraje udało Wam się do tej pory zwiedzić?
Moja lista nie jest zbyt duża, ale pracuję nad tym, by ją poszerzyć. Byłam na Litwie, w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Grecji i Serbii, a ostatnio w Szwajcarii. To była dosyć śmieszna historia, bo jakoś nigdy mnie nie ciągnęło do tego kraju, ale okazało się, że tanie loty Szwajcaria będą mnie kosztowały mniej niż podróżowanie samochodem po Polsce (w linku przykładowe ceny, można sobie zerknąć), więc nie wahałam się zbyt długo :)
Teraz marzą mi się jeszcze Włochy, zobaczymy, może się uda :)
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Wyjazdy zagraniczne - gdzie byliście?

Post autor: kangurka »

Moja lista też nie jest jakoś szczególnie imponująca, ale postaram się wymienić wszystkie miejsca, do których udało mi się dotrzeć: Słowacja, Czechy, Węgry, Niemcy, Holandia, Belgia, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Chorwacja, Grecja, Włochy, Anglia, Irlandia, Islandia, Tunezja, Bułgaria, Turcja, Austria, Litwa. Tak jak teraz na to patrzę to trochę ich się jednak nazbierało :)
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Wyjazdy zagraniczne - gdzie byliście?

Post autor: Anita12 »

U mnie tak na tyle, że coś zobaczyłam więcej i zatrzymałam się na trochę to Belgia.
Zajrzyj tu: busy do Belgii
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Wyjazdy zagraniczne - gdzie byliście?

Post autor: raczek »

Moja lista jest baaardzo króciutka. W tym roku chciałabym jechać na jakieś tanie wakacje, ale w nowe miejsce. Może Macedonia np:)
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Wyjazdy zagraniczne - gdzie byliście?

Post autor: Rafal »

Ja ostatnio byłem w chorwacji - przepiękny kraj, moim zdaniem warto w nim się zatrzymać i spędzić chociaż 2 tygodnie :)
Bart20
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Wyjazdy zagraniczne - gdzie byliście?

Post autor: Bart20 »

Ja byłem ostatni w Belgii oraz Holandii, udało mi się co nieco poznać ich kulturę oraz styl życia przez 1 miesiąc
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Wyjazdy zagraniczne - gdzie byliście?

Post autor: siedemosiemdwa »

Boże, kangurka, ale tego wypisałaś! :O Ja to byłam tylko w Czechach, Chorwacji i Belgii :D Ale...wszystko przede mną ;-)
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Wyjazdy zagraniczne - gdzie byliście?

Post autor: katarynka »

ja byłam w Holandi, na Litwie, w Czechach, w Niemczech, w Belgii (ale tylko na lotnisku) :D to tyle ile pamiętam :P
ODPOWIEDZ