Meble na wymiar?

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Meble na wymiar?

Post autor: Anita12 »

Lepsza gotowa szafa czy meble na wymiar?
Co byście doradzały i co sprawdza się u was w domu?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Meble na wymiar?

Post autor: Kawowa »

Takie szafy na wymiar mają sporo zalet.
Moim zdaniem warto rozważyć takie rozwiązanie,
Można zyskać masę miejsca do przechowywania.
Tutaj askopoznanpl/oferta widziałam coś takiego.
Mogą ci zaprojektować szafę, która z powodzeniem pomieści wszystkie ciuchy czy graty.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 386
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Meble na wymiar?

Post autor: niewazne »

Jeśli pomieszczenie jest nieforemne i jeśli dysponujemy sporymi funduszami to zamówienie takich mebli na wymiar do przedpokoju nie wydaje się wcale takim złym pomysłem. Można bedzie je na pewno dobrze dopasować do pomieszczenia.
MOżna jednak poszukać w sklepach internetowych gotowych już modułów mebli przedpokojowych. Jak tutaj:
gornapolkacom/tp/garderoba-z-siedziskiem-do-przedpokoju/

Opcja na pewno o wiele tańsza ;) Świetnie wyglada to tutaj:
Obrazek
kowalDobra
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:56 am

Re: Meble na wymiar?

Post autor: kowalDobra »

No to takie porównanie jak: lepiej uszyć sukienkę na wymiar czy kupić gotową? no jedno i drugie ma swoje plusy i minusy pytanie jak pasuje do nas już ta gotowa czy nie
emanea
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:35 am

Re: Meble na wymiar?

Post autor: emanea »

Jestem za. takie meble robione na zamówienie i pod konkretny wymiar pozwalają nam na maksa wykorzystać przestrzeń a i pod kątem jakości są zwykle znaczeni lepsze niż te z sieciówek. Jeśli chodzi o konkretnego producenta to polecam szczególnie firmę George Azzar. Wysoka jakość, rozsądne ceny, terminowa i darmowa wysyłka.
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Meble na wymiar?

Post autor: żiżka »

Nam od dawna marzyła się garderoba na wymiar i powiem wam, że rzeczywistość przerasta marzenia, bo nie dość, że wszystko się fajnie pomieściło, to mamy teraz taki porządek jak nigdy i z łatwością za każdym razem możemy znaleźć rzecz, której szukamy. Wcześniej żeby znaleźć jakiś konkrety ciuch to musiałam wywalić pół szafy :) Za piękną, funkcjonalną garderobę odpowiada u nas firma JM Mebel System z Częstochowy
https://www.jmmebelsystem.pl/oferta/garderoby/ Bardzo mnie ta nasza garderoba cieszy, gwarantuję, że i wy będziecie swoimi zachwyceni.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Meble na wymiar?

Post autor: foxi11 »

Jeśli tylko można dostać meble wymiarowe to staramy się nie zamawiać na wymiar. W sieci IKEA dostaliśmy takie rozmiary ,że nam wszystko spasowało.
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Meble na wymiar?

Post autor: tinaK »

Są droższe od tych tradycyjnych, ale czasem trzeba wydać więcej, aby wnętrze wyglądało wyjątkowo. Można w ten sposób wszystko dokładnie dopasować.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Meble na wymiar?

Post autor: malwa »

Nigdy nie kupowałam mebli na zamówienie, raczej w sieciówkach kupuję. Wiem że z ich montażem zawsze jest problem ale mam namiary na solidną firmę https://montiermebli.pl/ która szybko się tym zajmie
ODPOWIEDZ