nauka on-line

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Malinowa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 2:34 pm

nauka on-line

Post autor: Malinowa »

Czy korzystacie z kursów czy szkoleń on-line?
Czy są one skuteczne,dobrze prowadzone,które najbardziej polecacie?
Pan Strach
stobejczyk
Zaglądacz forumowy
Posty: 42
Rejestracja: sob lip 20, 2013 9:42 pm

Re: nauka on-line

Post autor: stobejczyk »

Nie wyobrażam sobie dziś uczenia się bez korzystania z materiałów zamieszczonych w Internecie. Przecież już nawet dla przedszkolaków są nagrywane programy i prowadzone zajęcia online. Nauczyciele w szkołach mają wiele materiałów pomocniczych w Internecie, mają w szkołach tablice multimedialne. Studenci nie byliby w stanie zdobić na wykładach i ćwiczeniach swojej wiedzy gdyby nie uzupełniali jej w Internecie. Oni mają na przykład świetna platformę wymiany notatek Notaatek.pl Zobacz sobie przykładowy temat: https://notatek.pl/obliczenie-orientacj ... -omowienie
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 530
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: nauka on-line

Post autor: kapitalna »

Raczej nie bo nie bardzo mam też z tym styczność. Może gdybym trafiła na jakiś dobry kurs to bym się nim zainteresowała. Wiedze czerpie z ksiązek a że pełno ciekawych tytułów można dostać na stronie https://www.bee.pl/13522-ksiazki-biznesowe to jeśli jestem skora do nauki nowych rzeczy to zamawiam
sokolowski
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:37 pm

Re: nauka on-line

Post autor: sokolowski »

Tak. Z angielskiego. I to przez aplikację w telefonie. Ale to wymaga internetu, wiec fajnie że w Otvartej mam całkiem dobry, duży pakiet w abonamencie. Nie ma szans by mi zabrakło. A domu to jadę po WiFi ale poza to wiadomo idzie 5G. Nie ma dla mnie różnicy :)
ODPOWIEDZ