Modowe - co nam się podoba, a co nie

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kaska32
Zaglądacz forumowy
Posty: 89
Rejestracja: pn sty 28, 2013 2:22 pm

Re: Modowe - co nam się podoba, a co nie

Post autor: Kaska32 »

Mi się bardzo podobają torebki, lubię mieć ich dużo. Najbardziej chyba zwracam uwagę na materiał np. zamszowy, skórzany, z bawełny... A jakie Wy lubicie torebki najbardziej? Może polecicie jakieś modele?
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Modowe - co nam się podoba, a co nie

Post autor: designerka »

Ja też bardzo lubię kupować nowe torebki, jednakże częściej zamawiam sobie ubrania. Jeśli chodzi o modę, to ostatnio do gustu przypadły mi sukienki wyszczuplające. Znalazłam je w tym sklepie: modbis.pl/pol_m_Suknie-i-sukienki-damskie_Sukienki-wyszczuplajace-269.htm. Jeśli szukacie bardzo kobiecych i dobrych jakościowo ubrań, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą sklepu Modbis.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Modowe - co nam się podoba, a co nie

Post autor: siedemosiemdwa »

Też muszę pomyśleć nad tego typu sukienką. Chętnie zerknę i sprawdzę, co jest w ofercie tego sklepu.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Modowe - co nam się podoba, a co nie

Post autor: designerka »

Mnie czeka sprzątanie szafy. Później na pewno będę musiała na nowo uzupełnić szafę. Tak więc czas na poszukiwanie inspiracji.
Kaska32
Zaglądacz forumowy
Posty: 89
Rejestracja: pn sty 28, 2013 2:22 pm

Re: Modowe - co nam się podoba, a co nie

Post autor: Kaska32 »

To polecam Ci porozglądać się w Internecie i na pewno znajdziesz dużo nowych rzeczy. Ja na przykład mini sukienki zaczynam wybierać na stronie Domodi zawsze wtedy, kiedy potrzebuję odświeżyć swoją garderobę. Lubię zakupy przez internet, zamawiam sobie parę rzeczy i potem na spokojnie przymierzam w domu.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Modowe - co nam się podoba, a co nie

Post autor: Hyorin »

Ja czytałam, że w tym roku znowu modne będą ramoneski. Zaczęłam nawet przeglądać takie kurtki i szukać najlepszego dla siebie fasonu. Najbardziej podoba mi się taka allanipl/zdjecie/sinsay-ramoneska-czarny/7924939 . Największą zaletą tej kurtki jest to, że pasuje ona do każdej stylizacji.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Modowe - co nam się podoba, a co nie

Post autor: Majeczkaa »

Ja uwielbiam szczególnie dodatki do odzieży w postaci worków, torebek, nerek. Mój styl jest dość sportowy, noszę głównie trampki, jeansy i koszulki i takie sportowe dodatki idealnie pasują do mojego stylu. Ostatnio kupiłam sobie genialną torebkę z tej oferty codezeropl/pol_m_PRODUKTY_TORBY-ZEGLARSKIE-156.html . Jest to torebka wykonana w stylu żeglarskim.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Modowe - co nam się podoba, a co nie

Post autor: designerka »

Teraz są bardzo modne skórzane kurtki. Zastanawiam się, czy sobie kupić. Czytałam tutaj: slowmamapl/kurtki-jeansowe-jak-dobrac-do-sylwetki/ jak dobrać do sylwetki. Wiecie, gdzie można zamówić taką kurtkę w atrakcyjnej cenie?
stobejczyk
Zaglądacz forumowy
Posty: 42
Rejestracja: sob lip 20, 2013 9:42 pm

Re: Modowe - co nam się podoba, a co nie

Post autor: stobejczyk »

Lubię szukać w modowych trendach nowości, czegoś czego jeszcze nie było, co zadziwiłoby mnie swoim urokiem. Od kilku lat do takich ciekawych modowych pomysłów należy biżuteria z hipoalergicznej stali szlachetnej. Znalazłam ja na Manoki.pl Zadziwiają mnie też oryginalne pomysły łączenia stali ze skórą elementami skał wulkanicznych... Niedawno kupiłam mężowi piękną męską bransoletkę z wygrawerowaną data naszego ślubu. https://www.manoki.pl/czarna-meska-bran ... 11682.html
Obrazek
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Modowe - co nam się podoba, a co nie

Post autor: Gemma »

Ja bardzo lubię garnitury damskie i ogólne nieoczywistości, jak np sukienka plus skórzana kurtka:)
ODPOWIEDZ