Telewizor w sypialni

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: katarynka »

akurat sypialnia to nie jest dobre miejsce na telewizor i ja tez jestem przeciwniczką, bo to całe pole magnetyczne, które wytwarza się przez sprzęty elektroniczne na pewno szkodzi naszemu zdrowiu
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: siedemosiemdwa »

No właśnie, ja czytałam kiedyś, że w sypialni ma być tylko łóżko, które ma służyć tylko do spania, nawet książek się nie powinno czytać w sypialni, aby organizm przywyknął do tego, że w sypialni to się śpi ;)
brenda
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: czw maja 16, 2013 9:35 am

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: brenda »

Mam podobnie do poprzedniczki - tylko, że ja sama przynoszę laptopa :)

Lubię oglądać coś przed zaśnięciem, więc albo biorę komputer, albo oglądam w salonie i potem szybko wskakuję do łóżka. A to znaczy, że i tak bym nie miała nic przeciwko, gdyby tv stał w pokoju.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: kangurka »

Nie jestem fanką telewizorów w sypialni, ogólnie nie przepadam za telewizją i jej nie oglądam, ale w drodze ustępstw zgodziłam się na spory telewizor lcd w salonie. Można na nim czasem obejrzeć jakieś dvd, więc nie jest tak źle.
debog
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 21, 2013 9:31 am
Kontaktowanie:

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: debog »

Telewizor to nie miejsce dla sypialni. Sama nazwa pokoju "sypialnia" - pokój do spania, nie do oglądania tv...
Tratoria
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: pn lut 18, 2013 1:44 pm

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: Tratoria »

Nie, zdecydowanie nie jestem za wieszaniem telewizora do sypialni. Jest to miejsce, gdzie ewentualnie można sobie poczytać książkę, a nie oglądać kastę;
francik
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: wt lip 16, 2013 9:47 am

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: francik »

Dlaczego nie. Miły wieczór z ukochaną przy jakiejś ciekawej komedii romantycznej brzmi całkiem sympatycznie.
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: Meble-Bogart.pl »

francik pisze:Dlaczego nie. Miły wieczór z ukochaną przy jakiejś ciekawej komedii romantycznej brzmi całkiem sympatycznie.

Moim zdaniem telewizor w sypialni to rozwiązanie wyłącznie dla fanatyków szklanego ekranu. Jeśli zgodzi się na to druga połówka, to ok. Jeśli zaś tylko jedna osoba lubi oglądać tv do późnej nocy, rozwiązanie takie odpada. Przy telewizji organizm w ogóle nie odpoczywa, tylko się męczy, a mając telewizor w sypialni byśmy zdecydowanie później go wyłączali.
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
ajmara
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 12:57 pm
Lokalizacja: Chorzów
Kontaktowanie:

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: ajmara »

To dobry pomysł. Fajnie jest czasami obejrzeć coś leżąc w łużku. Telewizor to dobry usypiacz :)
anija35
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 16, 2013 11:55 am

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: anija35 »

Ja jestem za jak by ten telewizor był w takiej postaci jak tutaj: http://blog.fawre.pl/2014/01/jak-to-jes ... zafka-rtv/ tutaj nie widać nawet kabli, pięknie to wygląda. A ja wieczorem przed spaniem lubię oglądać film jakiś
ODPOWIEDZ