Jakiś dobry film polski?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Jakiś dobry film polski?

Post autor: Anita12 »

Nie wiem jak Wy, ale ja mam awersję trochę do polskiego kina. Jak oglądam któryś z ambitniejszych filmów, to łapię depresję. Słyszałam, że teraz niezła jest Syberiada Polska, ale to też raczej takie smętne klimaty.
Może ktoś jest jednak w stanie polecić jakiś dobre polskie kino? Nowsze lub starsze...
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Jakiś dobry film polski?

Post autor: kangurka »

Syberiada może i dobrze się zapowiadała, ale w końcowym rozliczeniu wyszła chyba nie najlepiej. Z polskich filmów, które nie są smętne polecić mogę Dzień Świra, Seksmisję, Sztuczki, Warszawę, Listy do M., Chłopaki nie płaczą, Pogodę na jutro, Rewers i w zasadzie wiele wiele innych. Chyba trafiałaś na jakieś naprawdę kiepskie produkcje.
Korek

Re: Jakiś dobry film polski?

Post autor: Korek »

Oglądaliście może Pokłosie? Trochę szumu było w tamtym roku przy nim. ostatnio chyba wyszedł na DVD i zastanawiam się czy sobie go kupić, czy nie.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Jakiś dobry film polski?

Post autor: kangurka »

Nie oglądałam, ale zdania na temat tego filmu są podzielone. Z nowszych filmów warto obejrzeć chociażby Drogówkę lub Układ zamknięty.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Jakiś dobry film polski?

Post autor: katarynka »

ja ostatnio byłam w kinie na polskim filmie "Układ zamknięty" i muszę przyznać, że jak na naszą rodzimą produkcję to film jest na prawdę niezły, daje dużo do myślenia
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Re: Jakiś dobry film polski?

Post autor: Motyl »

Ja byłam na Drogówce i muszę powiedzieć, że też niezły.
Mam tylko nadzieję, że taka policja z przed dziesięciu lat(bo reżyser zbierał tyle materiały) odeszła do lamusa.
Jeśli ktoś by mnie zapytał czy ufam policji to po obejrzeniu tego filmu już nie jestem tego pewna.
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Jakiś dobry film polski?

Post autor: Rafal »

Niestety, nie widziałem ostatnio żadnego dobrego filmu ostatnio sam polecam osobiście jedynie serial M jak miłość.
francik
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: wt lip 16, 2013 9:47 am

Re: Jakiś dobry film polski?

Post autor: francik »

ze Śląskiego kina polecam świetny film "Do góry nogami" jest naprawdę rewelacyjny i warty polecenia
Szymonnowak
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 30, 2013 6:47 pm

Re: Jakiś dobry film polski?

Post autor: Szymonnowak »

Polecam Drogówkę i Układ Zamknięty pokazują prawdziwą Polskę !!!

Sęp i Pokłosie także bardzo mi się podobało ale te dwa pierwsze to koniecznie trzeba zobaczyć.
Malinowa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 2:34 pm

Re: Jakiś dobry film polski?

Post autor: Malinowa »

Dla mnie,Tajemniczy Ogród,film stary, ale jakże pięknie zrobiony.Obecnie nie gustuję w polskim kinie,zawsze jest to kino strasznie przyziemne,nudne,bez emocji i akcji.
ODPOWIEDZ