Filmy 2013 - co wam się podoba?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Filmy 2013 - co wam się podoba?

Post autor: Dorota40 »

Jakie filmy z nowości chcielibyscie zobaczyć, co wam się podoba, a co okazało się totalną klapą?
Ja przymierzam się niedługo to wybrania sie na produkcję Prometeusz (zachęcili mnie opisem na stop klatce), no ale na razie jeszcze nie byłam, a z filmów 2013 podobal mi sie ten "Niemożliwe" o tsunami.
a wam?
Pan Strach
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Filmy 2013 - co wam się podoba?

Post autor: katarynka »

mnie jak na razie zachwycił film "Życie Pi" to niesamowita historia, która jeszcze długo pozostanie w mojej głowie, bo film daje dużo do myślenia, a te piękne obrazy ;) normalnie cudo
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Filmy 2013 - co wam się podoba?

Post autor: kangurka »

Ostatnio najbardziej poruszyła mnie "Drogówka". Smarzowski jak zwykle pokazał na co go stać. Film jest mocny, brutalny, ale naprawdę warto go zobaczyć.
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Re: Filmy 2013 - co wam się podoba?

Post autor: Motyl »

Byłam na "Drogówce" i jestem w szoku. Jeśli tak jest nadal w policji to strach się bać.
Sama wóda,łapówy i kobiety.
Nigdy nie miałam przebojów z policją i mam nadzieję, że to fikcja literacka.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Filmy 2013 - co wam się podoba?

Post autor: kangurka »

Historia jest oczywiście przerysowana, ale jednak całkowicie fikcją nie jest, więc ogólnie rzecz biorąc strach się bać :). Polska policja pozostawia niestety wiele do życzenia.
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Filmy 2013 - co wam się podoba?

Post autor: Anita12 »

A ja lecę na masówkę i komerchę :) Zamierzam w ten weekend udać się na Iron Mana 3 do kina. Oglądałam poprzednie dwie części i podobały mi się, głównie dlatego, że gra Robert Downey Jr. Nie, że piszczę na jego widok jak jakaś nastolatka, ale lubię sobie popatrzeć na faceta :)
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Filmy 2013 - co wam się podoba?

Post autor: Rafal »

Ja polecam aktualnie film, który aktualnie leci w kinach ,,przelotny romans" bardzo dobry film aby zaprosić kogoś do kina ;)
francik
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: wt lip 16, 2013 9:47 am

Re: Filmy 2013 - co wam się podoba?

Post autor: francik »

mi bardzo przypadała do gustu "Mama" szkoda, że spartolili troszkę końcówkę ale ogólnie film ciekawy
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Filmy 2013 - co wam się podoba?

Post autor: kangurka »

Z ostatnich filmów polecić mogę Dziewczynę z szafy, Iluzję i Minionki :). Są to trzy zupełnie różne filmy, więc dla każdego coś dobrego :)
ODPOWIEDZ