NFZ czy prywatnie? jak się częściej leczycie?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

NFZ czy prywatnie? jak się częściej leczycie?

Post autor: Aleksandra »

NFZ czy prywatnie? jak się częściej leczycie?
Zawsze udaje się wam dostać do specjalisty bez kolejki ?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: NFZ czy prywatnie? jak się częściej leczycie?

Post autor: Dorota40 »

W sumie jakoś po równo mi wypada, bo jak nic pilnego czy zwykłe przeziębienie to zawsze się na NFZ dostanę w przychodni.
ale jak już trzeba do jakiegoś specjalisty to wtedy nie czekam, bo kolejki dłuższe
i najczęściej umawiam się nawet online na poradę, jak tu https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
można zrobić, żeby jednak nie odwlekać pewnych rzeczy.

A Ty?
Czas i tak upłynie.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: NFZ czy prywatnie? jak się częściej leczycie?

Post autor: Yosia »

Na pewno nigdy nie udaje mi się dostać bez kolejki. ;D Ale poza tym to zależy od lekarza do którego chcę się umówić. Na przykład do ginekologa chodzę prywatnie. Także miałam robiony pewien zabieg u pani ginekolog dr Barbary Blicharczyk w Kołobrzegu, również prywatnie.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: NFZ czy prywatnie? jak się częściej leczycie?

Post autor: malwa »

To zależy, bo są choroby których się na nfz prawidłowo nie da leczyć, mam na myśli głownie endometriozę gdzie dopiero opieka i leczenie przez specjalistów ze szpitala medicover daje nadzieję na poprawę samopoczucia
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: NFZ czy prywatnie? jak się częściej leczycie?

Post autor: Hyorin »

Tylko prywatnie, nie pamiętam, kiedy byłam na NFZ, a szkoda, bo jednak podatki na coś idą,...
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: NFZ czy prywatnie? jak się częściej leczycie?

Post autor: duser »

Pomoc i wsparcie, jeśli chodzi o problemy ginekologiczne, powinno być zawsze nastawione na pacjentkę. Kwestie takie jak laparoskopia ginekologiczna cena czy inne problemy natury ginekologicznej zawsze są tematem delikatnym. Lekarz z http://maciejzalewski.pl/artykul/laparo ... ie-wroclaw ma tego pełną świadomość, dlatego odbywające się konsultacje są pełen empatii i zrozumienia.
ODPOWIEDZ