Komody

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
filip.s
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: pn cze 24, 2013 12:33 pm

Re: Komody

Post autor: filip.s »

Komoda to nie tylko sposób na pomieszczenie ubrań i rzeczy, moim zdaniem to od komód powinien zaczynać się wystrój salonu i pokoju dziennego. Duży wybór komód ma forte: forte.compl/meble/typy/komoda.html
Pan Strach
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Komody

Post autor: yettie »

Super komody produkuje firma Klose, ich meble dostępne są na outletmeblowypl/klose . Miałem okazję kupić taką komodę i są naprawdę dobrej jakości.
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Komody

Post autor: Anita12 »

Mnie też podobają się meble stylizowane na stare, ale bez takich usterek jak często posiadają stare meble, coś jak te: brw.compl/komody/
Ta, która jest pokazana w pierwszym poście (secesja, pomalowana na biało) wygląda jednak dość intrygująco i do wnętrza urządzonego w sielankowych klimatach będzie idealna
meblonista
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt paź 15, 2013 2:20 pm

Re: Komody

Post autor: meblonista »

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Komoda to bardzo praktyczny mebel i wbrew pozorom sporo może się w niej zmieścić :)

Ostatnio kusi mnie zakupienie srebrnej, albo złotej komody. Jednak obawiam się, że przy bardziej tradycyjnej sypialni może wyjść nie do końca to, co chcę.
Mam białe ściany, białą postarzaną dużą komodę, łóżko obite niebieską skórą, niebieskie rolety.
Wszystko zachowane w biało-jasnoniebieskiej tonacji.
Czy srebrna komoda lub złota zepsułaby aranżację? Myślę, o takiej małej, w formie szafki nocnej.
Nie musi być pojemna, tylko idealna, aby postawić na niej małą lampkę i zostawić książkę czytaną przed snem.
Co o tym myślicie?

Dla wszystkich zainteresowanych, meble postarzane, tym bardziej na biało z przecierkami są meblami wywodzącymi się ze stylu shabby-chic.
Te mebelki posiadamy na swojej stronie, w specjalnie wyselekcjonowanej zakładce.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Komody

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja właśnie szukam teraz komody do mojej mini-pracowni artystycznej w sypialni (w szafkach już mi się nie mieszczą materiały :P)... Mam bardzo wąską wolną przestrzeń, szukam więc komody wąskiej, ale wysokiej, takiej na co najmniej 5-7 szufladek... Ktoś coś? :D
Awatar użytkownika
Mokana
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz gru 29, 2013 12:14 am

Re: Komody

Post autor: Mokana »

Niestey nie widziałam takiej wysokiej komody, ale może jak poszukasz na stronach to znajdziesz. Ja mam komodę, jednak taką na trzy szufladki - kupiłam gdy moja córcia była malutka aby przechowywać w niej ubranka. Jest na tyle funkcjonalna, że u góry ma przewijak, który można odkręcić i pozostaje wtedy po prostu komoda. :)
meblonista
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt paź 15, 2013 2:20 pm

Re: Komody

Post autor: meblonista »

siedemosiemdwa pisze:Ja właśnie szukam teraz komody do mojej mini-pracowni artystycznej w sypialni (w szafkach już mi się nie mieszczą materiały :P)... Mam bardzo wąską wolną przestrzeń, szukam więc komody wąskiej, ale wysokiej, takiej na co najmniej 5-7 szufladek... Ktoś coś? :D
A jak bardzo wąską?
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Komody

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Ze swojej strony możemy polecić następującą komodę:

meble-bogart.pl/komoda-smarti-28-p-417-49-40.49.html

Więcej wysokich i wąskich komód może Pan znaleźć na naszej stronie:meble-bogartpl :)
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Komody

Post autor: Dorota40 »

kangurka pisze:Ja akurat mam białe meble w sypialni, ale nad komodą się jeszcze zastanawiam. Mam dosyć małe mieszkanie i wolałabym go nie zagracić, więc nie wiem, czy komoda nie będzie już pójściem o krok za daleko.
To mebel faktycznie praktyczny, ale wiele jest mebli praktycznych i wygodnych w codziennym używaniu, ale które w mieszkaniu małym zwyczajnie się nie sprawdzą, bo tak jak słusznie zauważyłaś, mogę je zagracić i juz.
Swoją drogą, w temacie: :arrow: deconova.pl/9-rzeczy-ktorych-nikt-nie-powie.php,
Myślę, że artykuł się przyda - wiedza za darmo, a parę ciekawych rzeczy wymienili w kwestii małych mieszkań.
Milla
Świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: sob lip 12, 2014 1:44 pm

Re: Komody

Post autor: Milla »

Wszystkich linków które daliście nie obejrzałam , ale kilka propozycji nawet ciekawie się prezentuje.
ODPOWIEDZ