Jak zmisić faceta do wizyty u dentysty?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Jak zmisić faceta do wizyty u dentysty?

Post autor: Motyl »

Poradźcie jak zmusić faceta do wizyty u dentysty?
Ciągle zasłania się brakiem czasu albo pieniędzy ale ja i tak wiem, że on się po prostu boi. Poczytałam opinie innych i wiem gdzie jest dobry dentysta mimo to, jest uparty jak osioł a ja bliska obłędu.
Mam postraszyć rozwodem czy co? przecież mnie wyśmieje.
Pan Strach
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Jak zmisić faceta do wizyty u dentysty?

Post autor: Rafal »

Jasne postrasz go rozwodem oraz brakiem stosunku. To na pewno zadziała. Proszę spróbuj i daj nam znać :)
francik
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: wt lip 16, 2013 9:47 am

Re: Jak zmisić faceta do wizyty u dentysty?

Post autor: francik »

nie da się zmusić faceta do wizyty u dentysty, wiem po sobie bo mam straszne problemy z zębami ale panicznie się boje dentysty i nie pójdę
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Jak zmisić faceta do wizyty u dentysty?

Post autor: kangurka »

Może spróbuj z nim porozmawiać. Użyj racjonalnych argumnetów tłumacząc, że teraz zabiegi dentystyczne nie bolą, bo robione sa pod znieczuleniem. Postąp z nim trochę jak z dzieckiem, obiecaj w zamian coś fajnego :). Wybierz też dobrego lekarza. Ja np. chodzę tutaj:dentysta Warszawa. Poza tym postaraj się, aby wizyta nie była dla niego stresująca. Zęby trzeba leczyć, a przekładając to w czasie, możemy sobie znacznie zaszkodzić.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jak zmisić faceta do wizyty u dentysty?

Post autor: siedemosiemdwa »

Wydaję mi się, że często rozsądne argumenty przekonuję mężczyzn. Zresztą w tak nowoczesnych klinikach jak ta: implantmasterspoland.pl/kliniki-master/chmielewski-krzysztof-stomatolog-estetyczny-implantolog-gdansk/, gdzie stosuje się najnowsze, bezinwazyjne metody leczenia wizyta dentystyczna przebiega szybko i bezboleśnie. Na stronie implantmasterspoland.pl poszukaj gabinetów rekomendowanych przez stowarzyszenie Implant Masters Poland, tak z pewnością Ty i Twój mężczyzna spotkanie się z fachową opieką.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Jak zmisić faceta do wizyty u dentysty?

Post autor: kangurka »

Facet powinien mieć swój rozum i wiedzieć, że to dla jego dobra. No chyba że ma poniżej 15 lat :)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jak zmisić faceta do wizyty u dentysty?

Post autor: siedemosiemdwa »

Teoretycznie tak, ale mężczyźni są różni. Jeśli Twój facet nie chciałby iść do dentysty to patrzałabyś spokojnie jak jego zęby są w coraz gorszym stanie?
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Jak zmisić faceta do wizyty u dentysty?

Post autor: kalioppe »

Naprawdę spory problem, żeby przekonać takiego uparciucha do wizyty u lekarza. Wiem coś o tym, niestety.
Można próbować podstępem. Dobrą opcją jest np. szczoteczka elektryczna do zębów w ramach podstępu. Trzeba kombinować, bo z nimi prosto się nie da ;)
Awatar użytkownika
Bimbek
Zaglądacz forumowy
Posty: 42
Rejestracja: śr lip 01, 2015 4:33 pm

Re: Jak zmisić faceta do wizyty u dentysty?

Post autor: Bimbek »

Nie ma co zmuszać, jak zacznie go naprawdę boleć, to sam pójdzie. "Metoda" sprawdzona :)
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Jak zmisić faceta do wizyty u dentysty?

Post autor: Zbig55 »

hahaha. to jest dobre ale taka jest prawda. I to sprawdza sie w 99 procentach, albo nawet 100 :)
ODPOWIEDZ