Telewizja kablowa - ma jakieś plusy?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Telewizja kablowa - ma jakieś plusy?

Post autor: Kawowa »

Ktoś korzysta z takiej opcji?
Zastanawiam się jakie zalety ma takie rozwiązanie - będę wdzięczna za rady.
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Telewizja kablowa - ma jakieś plusy?

Post autor: Anita12 »

Wydaje mi się, że jakieś ma skoro tylu ludzi z niej korzysta. Sama nawet nie wiem, co mamy, bo się nie interesuję i się tym nie zajmuję.
Natomiast tutaj możwsz sobie poczytać co oferuje kablówka poznań.
Są firmy, które się tym zajmują i mają całkiem niezłe oferty, więc pewnie warto sprawdzić.
scesny
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:08 pm

Re: Telewizja kablowa - ma jakieś plusy?

Post autor: scesny »

Oczywiście że tak. Teraz jest tyle fajnych kanałów, że warto miec kablówkę. Satelitarna telewizja to już chyba nie bardzo. A każdy operator kablówki ma też internet i w pakiecie wychodzi to naprawdę fajnie. Elpos ma np. całkiem fajną ofertę cenową i programową a internet na osobnym światłowodzie.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Telewizja kablowa - ma jakieś plusy?

Post autor: malwa »

U mnie inea telewizja jest najbardziej odpowiednim dla mnie rozwiązaniem po moge dzięki niemu oglądać tylko swoje ulubione kanały a te których nie oglądam albo nie lubię mogę odjąć ze swojego pakietu, po prostu płacę tylko za te które oglądam :)
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Telewizja kablowa - ma jakieś plusy?

Post autor: designerka »

Telewizja kablowa to koszty. Jak się mało ogląda, to nie zawsze się to opłaca. Na szczęście są sposoby na to, by raz na jakiś czas zobaczyć interesujący program. Jakie? Internet! Z tego poradnika: http://www.mobilebeauty.pl/gdzie-oglada ... h-wygladu/ dowiecie się, gdzie szukać programów o metamorfozach. Sprawdźcie, co jest do zobaczenia.
scesny
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:08 pm

Re: Telewizja kablowa - ma jakieś plusy?

Post autor: scesny »

Czy ja wiem. Internet i tak musisz opłacić. A często z kablówką i tak masz w pakiecie. Razem wychodzi to naprawdę w dobrej cenie. Inna sprawa, że jakość w kablówkach robi sie coraz lepsza. W Elposie już są kanały 4K z filmami. Jak ktoś ogląda to spora zaleta. Do tego sporo kanałów z dokumentami. A obecnie platform VOD z dokumentami za bardzo nie ma u nas.
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Telewizja kablowa - ma jakieś plusy?

Post autor: Leosia »

Telewizja, internet i telefon od jednego dostawcy? Właśnie nad takim rozwiązaniem uważam należy się zastanowić bo to jest jak uważam najlepsze wyjście. Sprawa wygląda w ten sposób ,że dostawcy usług internetowych najczęściej oferuje także telewizję oraz telefon. To moim zdaniem najlepsze z możliwych rozwiązań, które jak najbardziej powinniśmy wziąć pod uwagę.
sokolowski
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:37 pm

Re: Telewizja kablowa - ma jakieś plusy?

Post autor: sokolowski »

Na pewno plusem jest po prostu oferta i cena. No i kablówka to i od razu też internet w fajnej cenie. Jak to ma Elpos. O telefonie nie wspominam, bo to raczej dodatek. Ale jest :) Jak ktoś potrzebuje.
scesny
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:08 pm

Re: Telewizja kablowa - ma jakieś plusy?

Post autor: scesny »

Cena i raczej mała awaryjność całości. Ale dobrze jest porównać właśnie to, co jest w danym miejscu. Bo bywa, że jest kilku operatorów i mogą mieć różne pakiety, różne ilości kanałów i różne ceny. Można porównać np. same kanały premium jak Canal+ i zobaczyć kto ma taniej. Bo jakość będzie przecież taka sama. Elpos na przykład tutaj fajnie wypada, bo ceny ma bardzo konkurencyjne, a w pakietach ma chyba nawet najwiecej kanałów. Jak się wybierze te największe.
ODPOWIEDZ