klej do butów

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
aleksissa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 5:52 pm

klej do butów

Post autor: aleksissa »

Pytanie do osób które podjęły się kiedyś takiej naprawy, jak oceniacie efekty?? Warto było? Czym kleiliście?
Pan Strach
jacky
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 8:14 pm

Re: klej do butów

Post autor: jacky »

Pytanie! Ile razy ja już kleiłam buty, mam sporo sportowych par i czasem aż żal mi wyrzucać przy lekkim rozklejeniu:) Próbowałam różnych klejów, dobrze sprawdził się u mnie Tadam.
aleksissa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 5:52 pm

Re: klej do butów

Post autor: aleksissa »

dobrze wiedzieć, też sobie ten tadam kupię gdzie go można dostać? Na ile wystarcza jedna tubka kleju?
marakana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:55 am

Re: klej do butów

Post autor: marakana »

na pewno dostaniesz ten klej w sklepach budowlanych, kioskach, nie powinno być z tym problemu, jedna tubka to spokojne kilka par
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: klej do butów

Post autor: designerka »

Samemu lepiej nie kombinować. Ja jestem zwolenniczką naprawiania butów u szewca. Wspomoże się mały biznes, wcale się dużo nie zapłaci, a na pewno buty będą zrobione tak, jak należy.
marakana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:55 am

Re: klej do butów

Post autor: marakana »

klejem tadam można to zrobić we własnym zakresie, według mnie takie proste naprawy jak podklejenie nosków czy podeszwy nie ma sensu iść aż do szewca
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: klej do butów

Post autor: Hyorin »

Ja buty zawsze sklejałam zwykłymi klejami typu superglue i nigdy nie miałam z nimi najmniejszego problemu
marakana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 7:55 am

Re: klej do butów

Post autor: marakana »

tadam jest skuteczniejszy, łatwo się go używa bo jest gęsty i ma żelową konsystencję, po wyschnięciu jest przezroczysty
ODPOWIEDZ