Namiary na apteki - gdzie szukac?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Namiary na apteki - gdzie szukac?

Post autor: Anita12 »

Szperałam już w internecie, ale wiele z informacji o niektórych aptekach jest już nieaktualnych.
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Namiary na apteki - gdzie szukac?

Post autor: Kawowa »

W tej chwili większość aptek należy do większych sieci i właśnie na oficjalnych stronach tych sieci warto szukać tego rodzaju informacji.
Tu masz przykład: apteka-alba.compl/apteka-grudziadz.html
Wszystkie zawarte tam informacje są aktualne, uzupełniane na bieżąco, a ty możesz sprawdzić w jakich godzinach otwarta jest dana apteka.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Namiary na apteki - gdzie szukac?

Post autor: kangurka »

Nie korzystałam nigdy z apteki internetowej. Zwykle kupuję w tych stacjonarnych i to mi bardzo odpowiada.
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Namiary na apteki - gdzie szukac?

Post autor: kalinka »

Zakupy internetowe są obecnie bardzo na czasie ze względu na pandemię koronawirusa. Dlatego warto wiedzieć, że istnieją apteki internetowe takie jak Apteka Galen. Ma bardzo bogatą ofertę - możecie u nich zamówić na przykład dermokosmetyki: https://www.aptekagalen.pl/vianek-zestaw-do-wlosow .
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Namiary na apteki - gdzie szukac?

Post autor: designerka »

Ja szukam aptek online. Wybieram takie, które mają daną rzecz najtaniej. Do tego potem dobieram ewentualnie inne potrzebne rzeczy.
aleksissa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 5:52 pm

Re: Namiary na apteki - gdzie szukac?

Post autor: aleksissa »

stacjonarnie w DOZ jest akcja promocyjna i seniorzy mają rabat 20% na wszystkie leki, pod warunkiem że kupią je do 12:00
Mojra
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 9:40 am

Re: Namiary na apteki - gdzie szukac?

Post autor: Mojra »

Ta promocja w DOZ dla seniorów już od jakiegoś czasu obowiązuje, moja mama wiele w ten sposób zaoszczędziła. Jest dla osób w wieku 60+.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Namiary na apteki - gdzie szukac?

Post autor: arnika »

Bardzo dobrze wyposażona jest także apteka Nowa Farmacja. Znajdziecie u nich najróżniejsze leki i suplementy - na przykład preparaty witaminowe takie jak ten: https://www.nowafarmacja.pl/zdrovit-ascorvita-max . Uważam, że warto się zainteresować.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Namiary na apteki - gdzie szukac?

Post autor: designerka »

Ja sprawdzam na Kto ma lek, gdzie jest dostępny dany preparat. Wtedy wiem, gdzie jechać.
ODPOWIEDZ