Poranne bóle brzucha

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
annna
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 23, 2014 2:49 pm

Re: Poranne bóle brzucha

Post autor: annna »

po prostu nie objadaj się byle czym wieczorem i brzuch przestanie rano boleć
..



///
Pan Strach
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Poranne bóle brzucha

Post autor: malwa »

Tego nie warto lekceważyć, może to być błahostka jak np zaparcia, wystarczy popić dicopeg 10 i po sprawie a może to być też coś poważniejszego, ja bym określiła przyczynę na początek
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Poranne bóle brzucha

Post autor: Majeczkaa »

Ja mam problem nie tylko z bólami brzucha a w zasadzie jajników, ale także z bólami podczas stosunku. Te problemy mam już od ponad pół roku, na początku je zbagatelizowałam, ale teraz postanowiłam spróbować się leczyć i rozważam tą ofertę doktorginekologpl/service/monalisa-touch/ . Któraś z Was słyszała o tego typu sposobie leczenia?
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Poranne bóle brzucha

Post autor: Hyorin »

Warto zrobić sobie badania w kierunku wrzodów jak ma się takie bóle żołądka. Dobrze jest pomyśleć też o zdrowej diecie, która wyeliminuje produkty, które potęgują różne dolegliwości. Na penicylinapl/dieta-przy-wrzodach-jaka-diete-wybrac-gdy-chorujesz-na-wrzody/ jest napisane co można jeść w przypadku wrzodów.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 530
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Poranne bóle brzucha

Post autor: kapitalna »

Dolegliwości trawienne mogą dotyczyć osób w każdym wieku. Przyczyn może być całe mnóstwo, od odwodnienia po niedostateczną ilość błonnika w diecie. Wiecie, że nawet dopiero co narodzone dzieci mogą mieć problemy z zatwardzeniem? Zobaczcie co na zaparcia u noworodka warto zastosować i jakie one mogą mieć przyczyny. Najczęściej problem dotyczy dzieci karmionych mlekiem modyfikowanym. Ale jak wiadomo nie zawsze mama może karmić naturalnie, dlatego trzeba wiedzieć jak z problemem zaparć sobie poradzić.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Poranne bóle brzucha

Post autor: arnika »

Także u dzieci może wystąpić problem z zaparciami. Warto wiedzieć, co w takiej sytuacji robić. Polecam Wam blog https://www.nowafarmacja.pl/blog/zatwardzenie-u-dziecka . Tam znajdziecie wiele informacji na ten temat.
Malarka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt kwie 23, 2021 10:04 am

Re: Poranne bóle brzucha

Post autor: Malarka »

Moja córka miała takie problemy z brzuszkiem. Wszystkiemu winne były zaparcia, które pojawiły się gdy mała zaczęła chodzić do przedszkola. Przeszły jej gdy zaczęliśmy stosowac czopki musujące evaqu bambini. Działają miejscowo i nie wchłaniają się do organizmu. Po ok 15 minutach trzeba juz korzystać z toalety - działanie szybkie, ale nie gwałtowne. Mam je w domowej apteczce tak na wszelki wypadek.
stobejczyk
Zaglądacz forumowy
Posty: 42
Rejestracja: sob lip 20, 2013 9:42 pm

Re: Poranne bóle brzucha

Post autor: stobejczyk »

No tak niestety może się zdarzyć, że nasz organizm buntuje się przeciwko trybowi życia jaki prowadzimy. Jeśli zlekceważysz ten bunt, to pewnie się nasili i w końcu może ujawnić się jakaś poważna choroba. Poświęć sobie kilka chwil rano przed pracą i wypij ziołową herbatkę Triphala - detoksykacja układu pokarmowego z zielonysklep.com Herbatka zawiera ajurwedyjską kombinacje ziołową „Amalaki, Bibhitaki i Haritaki“. Pomaga przy chronicznych dolegliwościach układu trawiennego i problemach jelitowych. Regeneruje podrażnienia błon śluzowych przy wrzodach, zapaleniach oraz infekcjach, także Helicobacter pylori. https://zielonysklep.com/triphala-herba ... toksykacji
ODPOWIEDZ