Wasze ulubione rozrywki w domu

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Wasze ulubione rozrywki w domu

Post autor: Majeczkaa »

U mnie jest to joga i ćwicze ją nie tylko w domu, ale także w szkole jogi, którą znalazłam dzięki tej stronie yogacompasspl/kursy-jogi/ . Joga bardzo wiele mi dała i to nie tylko jeśli chodzi o sprawność fizyczną, rozciągnięcie mięśni, ale przede wszystkim jeśli chodzi o stan psychiczny, podejście do życia i świata. Polecam ćwiczenie jogi!
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Wasze ulubione rozrywki w domu

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja akurat uwielbiam czytać i temu poświęcam wolne chwile w domu. Ostatnio też wykupiłam e-kurs i po pracy się dokształcam.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Wasze ulubione rozrywki w domu

Post autor: duser »

Powiem szczerze, że ja nie mam czasu na hobby po pracy. Jeśli natomiast ktoś z Was interesuje się kolekcjonowaniem np. nasion marihuany, to mogę polecić Wam sklep online z takimi nasionami właśnie https://panpestka.pl/product/auto-ak-47/ . Zamówienie można złożyć na stronie internetowej.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Wasze ulubione rozrywki w domu

Post autor: designerka »

Nie masz? Musisz znaleźć choć chwilkę. Jestem pewna, że na książkę, film, czy serial się znajdzie czas.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Wasze ulubione rozrywki w domu

Post autor: Hyorin »

Uwielbiam książki, sudoku i krzyżówki :) Czasem tez oglądam seriale albo filmy, ale wolę to robić w towarzystwie.
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Wasze ulubione rozrywki w domu

Post autor: kalinka »

Ja ostatnio kupiłam sobie gramofon i słucham muzyki na winylach. Powiem Wam, że naprawdę brzmi inaczej niż puszczona z komputera. Myślę więc, że także Was zainteresować mogą płyty winylowe i sprzęty z tego sklepu internetowego: https://winylownia.pl/pl/menu/muzyka/pl ... e-197.html .
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 530
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Wasze ulubione rozrywki w domu

Post autor: kapitalna »

Pasjonujesz się muzyką i chciałbyś przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom? Nie szukaj dalej niż Performance Music Studio. Dzięki szerokiej gamie usług i instruktorów możesz znaleźć idealny kurs, który pomoże Ci osiągnąć muzyczne cele.
ODPOWIEDZ