Swędzenie oczu to alergia?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
aleksissa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 5:52 pm

Re: Swędzenie oczu to alergia?

Post autor: aleksissa »

cebulssa pisze: pt cze 24, 2022 3:32 pm u mnie niestety ostatnio takie swędzenie okazało się być jęczmieniem, jak to piekło! Doprowadzało mnie to do szału, ciężko było wytrzymać, wysłałam męża do apteki i kupił mi jęczmień off. Od razu po posmarowaniu tym żelem dyskomfort zniknął, na pewno jeśli w przyszłości pojawi mi się jęczmień to tego żelu znów użyję.
czy tego żelu można używać u dzieci?
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Swędzenie oczu to alergia?

Post autor: designerka »

U dzieci nie można stosować leków bez konsultacji z lekarzem. Nawet tych bez recepty. Co do oczu — nie zawsze to alergia. Ja mam nawet wrażenie, że najczęściej oczy swędzą ze zmęczenia.
cebulssa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 5:56 pm

Re: Swędzenie oczu to alergia?

Post autor: cebulssa »

jęczmień off może być stosowany od trzeciego roku życia, koi swędzenie, ból, zmniejsza zaczerwienienie, na pewno jeśli znów pojawi mi się jęczmień to sięgnę po ten produkt, można go kupić w aptece bez recepty
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Swędzenie oczu to alergia?

Post autor: duser »

Powiem Wam szczerze, że interesuje mnie mocno temat leczenia alergii i wiele ciekawych informacji udało się znaleźć na temat biorezonansu. Chcecie sprawdzić, w jaki sposób to wszystko działa i jakie są efekty? Możecie wejść przede wszystkim na stronę https://terapie-biorezonans-warszawa.pl/ i tam znajdziecie szczegółowe informacje.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Swędzenie oczu to alergia?

Post autor: asieczek »

niestety mnie czas zawsze goni i nigdy nie mam go dość. czasami korzystam z med24, ponieważ jak kończy mi się recepta i chce ją przedłużyć to nie mam możliwości wygospodarowania 2h żeby jechać do swojego lekarza. Do tego dochodzi jeszcze konieczność umówienia wizyty miesiąc wcześniej i pamiętanie o tym. Z tego powodu szybciej jest dla mnie zamówić sobie konsultację online ze specjalistą. Wszystko załatwię w jednym dniu i to w kilkanaście do kilkudziesięciu minut
ODPOWIEDZ