Ćwiczycie w domu?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Ćwiczycie w domu?

Post autor: kalioppe »

Nie mam czasu na aerobik, więc chociaż w domu chciałabym się poruszać.
Oglądałam ostatnio piłki rehabilitacyjne ACTIMED i zastanawiam się nad ćwiczeniem pilatesu. Testował ktoś te ćwiczenia? Faktycznie są skuteczne?
Pan Strach
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Ćwiczycie w domu?

Post autor: raczek »

Myśle, ze z takiej piłki można korzystać nawet oglądając poranne wiadomości, wiec to dobry pomysł dla zabieganej osoby.
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Re: Ćwiczycie w domu?

Post autor: Motyl »

Bardzo dużo moich znajomych ćwiczy w ten sposób. Jest to w pewien sposób na oszczędzanie bo nie trzeba kupować wtedy karnetu na fitness, potrzeba tylko samozaparcia. Ostatnio sama musiałam zacząć ćwiczyć na podobnej piłce ponieważ uległam wypadkowi i mój fizjoterapeuta powiedział, że to bardzo przydatny przyrząd.
Jeśli ktoś szuka specjalisty to podałam wyżej linka, może w czymś pomoże.
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Ćwiczycie w domu?

Post autor: Rafal »

Nie polecam tego, jest wiele ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała, które możesz po prostu wykonywać co dziennie.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Ćwiczycie w domu?

Post autor: Yosia »

Gdy byś miał jakieś problemy z stawami, to na pewno warto poszukać sobie fizjoterapia łódź. Przy najmniejszej kontuzji stawów, nie warto powiększać bólu i myśleć że przejdzie samo, tylko jak najszybciej udać się do specjalisty.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Ćwiczycie w domu?

Post autor: Hyorin »

Ja kiedyś bardzo dużo ćwiczyłam, teraz brak mi motywacji. Pewnie na jesień wrócę na dobre tory.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Ćwiczycie w domu?

Post autor: foxi11 »

Jeśli tylko znajduję czas i ochotę - to tak, zdecydowanie tak. Jednak pęd zycia nie zawsze pozostawia nam wystarczająco dużo wolnego czasu.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Ćwiczycie w domu?

Post autor: arnika »

Warto także wiedzieć, gdzie można zakupić różne akcesoria do masażu i rehabilitacji. Świetnie wyposażony jest sklep internetowy Orteo: https://www.orteo.pl/balkonik-aluminiow ... owy-ar-003 . Znajdziecie u nich między innymi profesjonalne materace rehabilitacyjne.
ODPOWIEDZ