opinie o agencji Symeon Dolcevita

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
emanea
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:35 am

opinie o agencji Symeon Dolcevita

Post autor: emanea »

Hej hej wszystkim! czy ktoś z Was kojarzy może agencję pracy Symeon Dolcevita ? Wiem, ze można u nich znaleźć wiele ciekawych ofert pracy za granicą i takiej na stałe i takiej sezonowej. Czy warto nawiązać z nimi współpracę ?
Pan Strach
kanek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 10:14 am

Re: opinie o agencji Symeon Dolcevita

Post autor: kanek »

widziałem już wzmianki na ich temat na innych forach i w mediach społecznościowych i ogólnie ludzie wypowiadają się bardzo pozytywnie. Dobrze, ze szukasz pracy w taki sposób, przez oficjalne agencje, to znacznie bardziej bezpieczne niż wyjazd na własną rękę.
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: opinie o agencji Symeon Dolcevita

Post autor: alenka »

Firma solidna i uczciwa, oferują fajne zarobki, premie. kiedyś zatrudniali przede wszystkim opiekunki osób starszych w Niemczech ale jakiś czas temu rozbudowali swoją działalność :)
emanea
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:35 am

Re: opinie o agencji Symeon Dolcevita

Post autor: emanea »

no własnie czytałam , ze jest opcja wyjazdu także do innych państw takich jak np Belgia. Kwalifikacji do opieki nad osobami starszymi nie mam więc to nie wchodzi w grę, ale w handlu czy rolnictwie już mogę popracować przez okres wakacji.
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: opinie o agencji Symeon Dolcevita

Post autor: alenka »

emanea pisze: pn lip 11, 2022 10:04 am no własnie czytałam , ze jest opcja wyjazdu także do innych państw takich jak np Belgia. Kwalifikacji do opieki nad osobami starszymi nie mam więc to nie wchodzi w grę, ale w handlu czy rolnictwie już mogę popracować przez okres wakacji.
no pewnie, jak masz ochotę spróbować to nie trać czasu tylko się z nimi skontaktuj :) i daj znać póżniej jak się sprawy mają. powodzenia :)
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: opinie o agencji Symeon Dolcevita

Post autor: foxi11 »

alenka pisze: pn lip 11, 2022 8:30 am Firma solidna i uczciwa, oferują fajne zarobki, premie. kiedyś zatrudniali przede wszystkim opiekunki osób starszych w Niemczech ale jakiś czas temu rozbudowali swoją działalność :)
Powiem szczerze , nie znam firmy, może dlatego ,że nie mieliśmy potrzeby by korzystać z ich usług.
emanea
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 07, 2021 8:35 am

Re: opinie o agencji Symeon Dolcevita

Post autor: emanea »

wielkie dzięki za pomoc :) u mnie się trochę pozmieniało i wyjechać będę mogła pewnie dopiero we wrześniu czy nawet później także póki co nie miałam czasu na załatwianie formalności. ale wrócę do tematu, namiar na agencję już sobie zapisałam :)
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: opinie o agencji Symeon Dolcevita

Post autor: alenka »

Tak to czasem w życiu bywa, nie wszystko da się przewidzieć :) jak już zaczniesz działać to koniecznie daj znać a ja trzymam kciuki, żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli :)
ODPOWIEDZ