Wakacje nad morzem?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Violuśka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:46 am

Re: Wakacje nad morzem?

Post autor: Violuśka »

Zdecydowanie wolimy wakacje nad morzem niż w górach. Po prostu wakacje kojarzą nam się z kąpielami i słoneczną pogodą. Bardzo lubimy też nasz , polski Bałtyk a szczególnie rejon Kołobrzegu. Nie oznacza to jednak ,że cały czas świeci słońce i jest ciepło, bo czasami zdarzają się chłodniejsze dni i wieczory. Właśnie na taką okoliczność mąż kupił sobie spodnie męskie - https://dstreet.pl/product-pol-35874-Sp ... X3291.html , które przydały się kilkakrotnie. W okresie jesieni także z pewnością przydadzą się nie raz.
Pan Strach
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Wakacje nad morzem?

Post autor: Majeczkaa »

Ja również jestem team morze. Góry to dobra opcja dla lubiących aktywny wypoczynek, a dla mnie w wakacjach liczy się głównie relaks. Wiecie wylegiwanie się na plaży, drinki w basenie, te sprawy. Choć oczywiście okazjonalnym wypadem na rower też nie pogardzę. Fajnie można obie te opcje połączyć w Łebie, z rodziną spędziliśmy weekend w https://www.hotelsaltic.pl/leba i nie brakowało nam żadnych atrakcji. Ja miałam swoje SPA, dzieci szalały w pokoju zabaw, a męża oczywiście interesowało głównie jedzenie. W hotelowej restauracji posiłki zjadał bez wybrzydzania, a to duża pochwała, biorąc pod uwagę, że zazwyczaj na wszystko narzeka.
scesny
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:08 pm

Re: Wakacje nad morzem?

Post autor: scesny »

Maroko, ale to bardziej objazdówka niż tylko morze. Więcej się zobaczy i na pewno wygrzeje przed zimą :) Lubię objazdówki, bo mają taki swój klimacik. I przeważnie jest fajna ekipa (czasami jakieś marudy) i piloci fajnie gadają. I można sie sporo dowiedzieć. Oczywiście zależy jak jest zorganizowana, bo czasami to nuda i oklepane miejsca nastawione na sprzedaż, a czasami poza szlakiem. Fajne trasy ma Wytwórnia Wypraw. I fajnych ma pilotów. Warto sprawdzić.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Wakacje nad morzem?

Post autor: dzoana »

Uważam, że nad Bałtykiem zawsze jest świetna zabawa. Dlatego warto wziąć pod uwagę wakacje nad morzem Mielenko k Mielna Lazurowy Brzeg: https://lazurowybrzeg.pl/ . Jestem pewna, że spodoba się Wam to miejsce.
rados
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:10 pm

Re: Wakacje nad morzem?

Post autor: rados »

Można poszaleć jadąc gdzieś poza europę. I nawet nad fajne morze. Ale nie siedzieć cały wyjazd w jednym miejscu, bo to takie nudne. Szczególnie jak jedzie sie odpowiednio daleko. Fajnie zapowiada sie duża wycieczka do Uzbekistanu, Kazachstanu i Tadżykistanu z Wytwórnią Wypraw. Drogo ale to wyjazd na ponad 2 tygodnie i do miejsca całkiem egzotycznego dla nas, europejczyków.
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Wakacje nad morzem?

Post autor: Leosia »

Jeśli chodzi o naszą rodzinę , to wakacje najczęsciej spędzamy nad morzem a już na pewno nad jakąś wodą. Najczęściej wyjeżdżamy na wakacje nad morze do Grecji albo Chorwacji. Te ciepłe klimaty , to jest to czego nam najbardziej potrzeba. Na taki wyjazd, szczególnie kiedy jadą z nami dzieci trzeba się dobrze przygotować. Jadąc samochodem mamy zawsze dobrze wyposażoną pateczkę podróżną w której musi się znaleźć spray do nosa na katar . Zastanówmy się nad jego działaniem i stosowaniem.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Wakacje nad morzem?

Post autor: asieczek »

Tylko nad który morzem? :P Poważnie, to wcale nie tak łatwo wybrać szczególnie jeśli macie więcej czasu np. 2 tygodnie. Wtedy decydując się na jedną lokalizację zamykacie sobie często drogę do innych. Wydaje mi się że warto sprawdzić tlen rejestracja Decydując się na pobyt mamy doskonała bazę wypadową nad polskie morze.
mikra
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:07 pm

Re: Wakacje nad morzem?

Post autor: mikra »

A próbowaliście kiedykolwiek takich smaków - https://best-market.pl/produkt/zefir-bi ... aco-350-g/ ?
Moim zdaniem to są właśnie rzeczy, które warto przetestować. Coś nowego, z innymi połączeniami, robiącego różnicę.
Wiadomo, że nie każdemu musi pasować to samo, ale można sobie zrobić fajny klimat.
Onstek
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt mar 30, 2021 9:34 am

Re: Wakacje nad morzem?

Post autor: Onstek »

A może jezioro? Sam w zeszłym roku pierwszy raz wybrałem się nad jezioro zamiast nad morze i bardzo dobrze się bawiłem. Mianowicie do Okuninki, jest to świetna miejscowość nad jeziorem Białym. Niedrogo smaczne jedzenie, wiele atrakcji:
https://szyszka-okuninka.pl/

No i jeśli zastanawialibyście się nad noclegiem, polecam wziąc pod uwagę wynajęcie sobie tego domku. Dobry standard oraz ładne położenie praktycznie w centrum Okuninki.
scesny
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:08 pm

Re: Wakacje nad morzem?

Post autor: scesny »

Czemu ograniczać się do jednego miejsca :) Lepiej trochę pozwiedzać, szczególnie jak jedzie się gdzieś dalej. Ja lubię poznawać nowe miejsca, nowe kraje i ludzi. Kulturę ale nie tylko. Ich kuchnie. Fajne są objazdówki po takich miejscach, ale takie z fajnymi programami. Ciekawie do tematu na pewno Wytwórnia Wypraw podchodzi. Mają niezłe programy i jeszcze lepszych pilotów na miejscu, a to właściwie najważniejsze.
ODPOWIEDZ