Dekoracje domowe

Polecane sklepy z artykułami do domu: meblowe, agd, rtv, dekoracyjne itp
Czas na zakupy w sprawdzonych miejscach.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Dekoracje domowe

Post autor: Jolanta »

Ja jestem wielką zwolenniczką kwiatów pod domem, a w środku mam wiele różnorodnych dekoracji. Każdy ma swoje pasje i upodobania :)
Pan Strach
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Dekoracje domowe

Post autor: foxi11 »

Też tak uważam, dobrych dekoracji w domu nigdy za wiele. W internecie znajdziecie mnóstwo miejsc, gdzie takie dekoracje można zakupić
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: Dekoracje domowe

Post autor: alenka »

moim zdaniem to właśnie takie drobne dekoracje czy gadżety potrafią zupełnie odmienić charakter danego wnętrza. Obecnie urządzam mieszkanie i zastanawiam się nad tym jak zaaranżować salon. Czytałam nawet pomocne artykuły na blogu Modny Salon http://modny-salon.com.pl/. Warto zajrzeć jeśli szukacie inspiracji czy pomysłu :)
Violuśka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:46 am

Re: Dekoracje domowe

Post autor: Violuśka »

No cóż dobre dekoracje , wcale nie muszą być drogie , najważniejsza jest pomysłowość w ich tworzeniu i doborze .Owszem bardzo dużo podglądam w internecie ale raczej zakupy robię w sposób tradycyjny - w sklepach albo galeriach. Z racji bliskości dość często odwiedzam Centrum Franowo a dokładniej sklep Homepark.Tam dodatków ci dostatek :lol: .
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Dekoracje domowe

Post autor: Arek454 »

Jeśli wyjątkowe i dobrze pachnące świece zapachowe to możecie także poświęcić więcej uwagi na ofertę przygotowaną przez jedną z moich ulubionych marek, czyli Miluli u których będziecie mogli trafić na szereg propozycji i połączeń zapachowych zarówno "Świeca Sojowa Kwiecisty bukiet" które świetnie łączą nuty zapachowe i pozwalają nie tylko odmienić zapach we wnętrzu, ale jednocześnie się odstresować.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Dekoracje domowe

Post autor: dzoana »

Warto pomyśleć także o różnych dekoracjach ściennych do domu. Moim zdaniem bardzo oryginalnie prezentują się takie obrazy: https://www.galeriaplakatu.com/obrazy/o ... na-plotnie . Wybór wzorów jest naprawdę bardzo duży i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Dekoracje domowe

Post autor: Leosia »

Aranżacja mieszkania czy domu to ostatni element układanki pod nazwą remont albo nowy dom. Najlepiej wtedy udać się do specjalistycznych sklepów tzw. wnętrzarskich, gdzie znajdziecie wszystko co potrzeba by wasze mieszkanie czy dom wyglądały tak jak chcecie. Z pewnością takim miejscem jest Poznań Franowo - to galeria handlowa, w której znajdziecie wszystkie sklepy, które oferują niezbędne rzeczy do urządzenia mieszkania. W sklepach tych możecie także liczyć na dobre rady.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Dekoracje domowe

Post autor: arnika »

A co z aranżacją? Czy macie już jakąś koncepcję na wykończenie? Ja przy wykańczaniu wnętrz korzystam z takich porad jak https://aranzujwnetrze.pl/ . Dzięki temu wiem, co najlepiej kupić w sklepie.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Dekoracje domowe

Post autor: asieczek »

jeśli chodzi o dekoracje wnętrz to mnie ostatnio wpadły w oko obrazy na szkle wyglądają pięnie i bardzo modernistycznie - a wy co myślicie o takich dodatkach do domu?
ODPOWIEDZ