Skórzana kurtka

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Skórzana kurtka

Post autor: siedemosiemdwa »

Tam możesz sobie zaznaczyć, że interesuje Cię tylko skóra. Tak byłoby chyba najprościej ;).
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Skórzana kurtka

Post autor: designerka »

Tylko wielu producentów pisze "skóra" mając na myśli "skórę ekologiczną". Musicie uważać. Nie dajcie się nadziać.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Skórzana kurtka

Post autor: siedemosiemdwa »

A moim zdaniem ubrania ze skóry ekologicznej nie są takie złe. Często wytrzymałością niczym nie różnią się od tych, ze skóry naturalnej. Jeśli chcecie, to skórzane kurtki wiosenne możecie wyszukać na allani.pl/wyszukaj/kurtki-wiosenne. Tam jest bardzo duży wybór odzieży wierzchniej, różnych marek i w różnych cenach. Najczęściej właśnie tam rozpoczynam zakupy.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Skórzana kurtka

Post autor: kangurka »

Ja jakbym miała chodzić w skórzanej kurtce to na pewno wybrałabym tę z ekologicznej skóry.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Skórzana kurtka

Post autor: Yosia »

W mojej garderobie właśnie brakuje kurtki skórzanej a teraz zaczyna się sezon na takie kurtki. Kilka modeli wpadło mi w oko od nich davidryanpl/pl/c/Kurtki-skorzane-damskie/13 porządna kurtka skórzana to podstawa, potrafi wytrzymać wieki, dosłownie.
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Skórzana kurtka

Post autor: Fifi34 »

Na wczesną jesień czy wiosnę takie kurtki będą ok. Ale na zimę lepiej poszukać czegoś solidniejszego. Wiem, że np. Patagonia ma świetne kurtki. Wygodne, trwałe, mega ciepłe, a do tego bardzo stylowe. Popatrz https://panpablo.pl/firm-pol-1580746291-Patagonia.html - jest sporo fajnych modeli i z pewnością można wybrać coś dla siebie.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Skórzana kurtka

Post autor: asieczek »

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem kurtki na zimę, polecam rzucić okiem na artykuł o męskiej parkie na https://www.info.elblag.pl/8,71991,Faso ... epiej.html W mojej opinii, to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie klasykę i funkcjonalność. Daj znać, czy ten artykuł pomógł ci w podjęciu decyzji.
ODPOWIEDZ