Tania ale efektowna dekoracja?

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
JarkaMaj
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 4:50 pm

Tania ale efektowna dekoracja?

Post autor: JarkaMaj »

Macie jakiś pomysł na niedrogie udekorowanie ściany w przedpokoju? Nie wiem czy do takiego pomieszczenia pasuje obraz.. chyba nie :(
Pan Strach
Morek
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 10, 2021 8:42 am

Re: Tania ale efektowna dekoracja?

Post autor: Morek »

Ja tam od lat w przedpokoju wieszam kalendarz i to nie byle jaki, ale kalendarz na zamówienie.
Co roku siadamy z rodziną i wymyślamy jakiś nowy pomysł na wygląd aktualnego kalendarza, a później zamawiamy bezpośrednio u tego producenta atekopl/kategorie/kalendarze/kalendarze-autorskie/
Taniej i oryginalnie :)
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Tania ale efektowna dekoracja?

Post autor: Martis04 »

A ja właśnie powiesiłem w przedpokoju obraz, który dostałem po mojej babci i świetnie wygląda.
sokolowski
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:37 pm

Re: Tania ale efektowna dekoracja?

Post autor: sokolowski »

Nietypową dekoracją może być .... cegła. Sama w sobie jest ciekawym dodatkiem, a położenie jej np. na jednej ścianie zrobi całkiem ciekawy efekt. A spokojnie można to zrobić samemu. Tutaj nie trzeba stawiać całej ścianki, bo można wykorzystać np. płytki Elabrick, które są robione w holenderskiej manufakturze. Fajnie wyglądają, mają super kolory i ciekawa fakturę. Modeli jest trochę, wiec spokojnie coś sobie dobierzemy pod siebie i własne wymagania.
Ewa G.
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn paź 04, 2021 11:41 am

Świece zapachowe

Post autor: Ewa G. »

Poszukujecie taniej, ale stylowej dekoracji? Ja proponuję świece https://www.sklep.bispol.pl/shop/swiece ... ma-knotami, które zawsze będą ponadczasowe i dobrze wkomponują się w każde wnętrze. Teraz mamy naprawdę bardzo szeroki wybór różnych, ciekawych świec. Uważam, że jest to tani sposób na ładne wnętrze.
ODPOWIEDZ