Jakiś dobry film polski?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
aleksissa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 5:52 pm

Re: Jakiś dobry film polski?

Post autor: aleksissa »

żadnych filmów ostatnio nie oglądałam ale z seriali polecam Chyłkę https://player.pl/seriale-online/chylka-odcinki,15976 jak lubicie kryminalne produkcje to warto, świetnie zrobiony i wciągający
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Jakiś dobry film polski?

Post autor: Hyorin »

Ja lubię stare polskie komedie - Killer, Poranek kojota etc. Klasyka i niesamowicie sentymentalna podróż do młodości
cebulssa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 5:56 pm

Re: Jakiś dobry film polski?

Post autor: cebulssa »

aleksissa pisze: ndz sty 09, 2022 5:00 pm żadnych filmów ostatnio nie oglądałam ale z seriali polecam Chyłkę https://player.pl/seriale-online/chylka-odcinki,15976 jak lubicie kryminalne produkcje to warto, świetnie zrobiony i wciągający
player ma sporo dobrych seriali, oglądałaś Tajemnicę zawodową? Mi się ten serial mega podobał, na player są dwa sezony tego serialu, polecam chociażby dla roli Pazury
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Jakiś dobry film polski?

Post autor: malwa »

Teraz jest coś takiego jak telewizja światłowodowa i dzięki niej pewni możesz oglądać tego typu firmy, bo słyszałam że tam można dowolnie dodawać i odejmować kanały więc wybierzesz jakie chcesz
rados
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:10 pm

Re: Jakiś dobry film polski?

Post autor: rados »

Odpalasz tradycyjną kablówkę, jak Elpos, i masz wszystko. masz seriale polskie, zagraniczne i każde jakie sobie wymarzysz. Wszystko zależy od tego, jaki masz pakiet kablówki, ale patrząc na dostępne ilości kanałów, to spokojnie sobie coś fajnego wybierzesz.
ODPOWIEDZ