Mieszkanie - tylko rynek pierwotny?

Kupię do domu/biura/ogrodu - daj ogłoszenie
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Mieszkanie - tylko rynek pierwotny?

Post autor: duser »

W kwestii nieruchomości, to na pewno muszę podpowiedzieć, że bardzo interesującą propozycją są luksusowe apartamenty z oferty https://partnersinternational.pl/luksus ... y-warszawa . Zaskakują mnie swoją przestronnością. Myślę, że wiele osób o takich propozycjach może pomarzyć. Dokładnie wszystko sprawdźcie.
Pan Strach
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Mieszkanie - tylko rynek pierwotny?

Post autor: malwa »

Myślę że tak! To najlepsza opcja i w stolicy teraz też naprawdę jest bardzo duży wybór mieszkań i bardzo atrakcyjnych osiedli w różnych lokalizacjach, jak ktoś lubi ciszę i spokój to osiedle Zakątek Harmonia wydaje się najlepszym miejscem do zamieszkania
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Mieszkanie - tylko rynek pierwotny?

Post autor: dzoana »

A ja bym kupiła nieruchomość tylko i wyłącznie od dewelopera. Spodobały mi się propozycje takie jak nowe mieszkania lublin: https://galadom.pl/ . Są to oryginalne mieszkania na sprzedaż. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Mieszkanie - tylko rynek pierwotny?

Post autor: Bari21 »

Niekoniecznie. Ja akurat szukam mieszkania z rynku wtórnego, aby później je wynajmować. Wcześniej myślałam, że wynajem będzie dla mnie zbyt stresujący. Na stronie zarządcy Per Modum dowiedziałam się jednak, że zajmują się oni też zarządzaniem wynajmem. To oszczędziłoby mi wielu zmartwień.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Mieszkanie - tylko rynek pierwotny?

Post autor: asieczek »

Nie masz co marudzić, nowe mieszkania powstają. W niektórych miasta inwestycje stanęły i raczej inwestorzy czekają na lepsze czasy. Warto poszukać w mniejszych ośrodkach, popatrz na przykład na Matbet Oferują mieszkania w Słupsku, jest jeszcze w czym wybierać. W Krakowie przykładowo jest bardzo duży popyt i coraz mniej mieszkań z tego powodu ceny wystrzeliły w kosmos.
ODPOWIEDZ