Wybór prysznica walk in do lazienki

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Karmina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Wybór prysznica walk in do lazienki

Post autor: Karmina »

Jestem na etapie wyboru prysznica walk-in ścianka 120 cm długości. Mam wątpliwość jaką grubość szkła wybrać - 6mm czy 8mm. Od sprzedawców słyszę różne opinie. Wykonawca twierdzi, że szkło 6mm absolutnie wystarczy. Czy dla długości ścianki 120 cm powinnam może wybrać grubszą szybę 8mm? Jakie są Wasze opinie i doświadczenia?
Pan Strach
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Wybór prysznica walk in do lazienki

Post autor: niewazne »

Też mamy 120 cm i zdecydowaliśmy się na 8 mm. Wykonawca najprawdopodobniej poleca Ci cieńszą ponieważ jest lżejsza i pewnie się obawia o montaż. Nasza jest okrutnie ciężka i fachowiec bardzo się męczył aby ją zamontować (samemu nie ma szans).

Z drugiej strony te 8 mm jest stabilniejsze, nie trzęsie się, poza tym jest o wiele bardziej wytrzymałe w sytuacji uderzenia. Musisz sama zastanowić się co bedzie dla CIebie najlepsze w łazience.

Mamy od firmy Rea:

https://lazienka-rea.com.pl/scianka-pry ... m-evo.html

Ten model tylko na długość 120 cm. jest wygodna bo ma z jednej strony wieszak na ręcznik, z drugiej półkę na kosmetyki
Obrazek
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Wybór prysznica walk in do lazienki

Post autor: dzoana »

Jeśli nie macie pomysłów na wykończenie mieszkania to polecam rzucić okiem na ten blog: https://www.globalsanit.pl/ . Tam znajdziecie wiele inspiracji i pomysłów, które na pewno się Wam przydadzą.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Wybór prysznica walk in do lazienki

Post autor: arnika »

A czy znaleźliście już kogoś, kto Wam to wszystko w łazience zamontuje? Moim zdaniem jest to także istotna kwestia. Warto rzucić okiem na całodobowe usługi hydrauliczne, hydraulik Leszek Kamiński: http://hydraulik.gdansk.pl/ . Polecam kontaktować się z tym fachowcem.
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Wybór prysznica walk in do lazienki

Post autor: brutus »

Myślę, że najlepiej poradzić się fachowców zajmujących się kabinami walk in. Ja nie mam w tej sprawie doświadczenia, ale tyle, co mogę zrobić, to polecić ci firmę, która zajmuje się montażem kabin prysznicowych: . Pan Szklarz wykorzystuje najlepszej jakości szkło i myślę, że jest w stanie doradzić również wystarczającą grubość szkła.

__
Okresowa kontrola administracyjna. Link usunięty - naruszenie regulaminu.
Prosimy nie umieszczać odnośników w każdym kolejnym poście.
ODPOWIEDZ