Nowocześnie czy ponadczasowo?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Nowocześnie czy ponadczasowo?

Post autor: arnika »

Nie zapominaj o konieczności wymiany instalacji przy remoncie. Jeśli chodzi o instalację elektryczną to pomoże Wam w tym zadaniu elektryk Wrocław 24h usługi elektryczne: http://elektryk-wroclaw.pl/. Polecam jego usługi, ja byłam bardzo zadowolona z nich przy remoncie.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Nowocześnie czy ponadczasowo?

Post autor: Dorota40 »

Anita12 pisze: sob sty 21, 2017 5:11 pm Jak wybrać odpowiedni sposób aranżacji mieszkania?
Podobają mi się nowoczesne rozwiązania, ale też wiem, że to co jest modne teraz, za kilka lat będzie niemodne i będę miała ochotę to zmienić.
Może lepiej stworzyć jakiś ponadczasowy wystrój?
Nieważne jaka będzie moda za parę lat, to system ścian opartych na stolarce aluminiowej zawsze będzie się prezentował nowocześnie :)
Moim zdaniem dobrze wykonana fasada aluminiowa nie dość, że wygląda obłędnie to jeszcze doskonale oświetla wnętrze i stanowi skuteczną ochronę domu przed stratami ciepła, co w dzisiejszych czasach ma szczególne znaczenie :)
Czas i tak upłynie.
ODPOWIEDZ