Lodówki

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Lodówki

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Jakie lodówki najlepiej sprawdzają się w waszych domach?
Ile komór, jakie mrożenie, jakie firmy?
Najlepsze lodówki Beko, Siemens, Samsung, Bosch i inne.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Lodówki

Post autor: Dorota40 »

U nas od paru lat rządzi Bosch i na zmiany nic się nie zapowiada (oczywiście odpukać)
Awatar użytkownika
Forek25
Zaglądacz forumowy
Posty: 22
Rejestracja: wt lis 13, 2012 1:17 pm

Re: Lodówki

Post autor: Forek25 »

Najważniejsza jest przestrzeń robocza - pojemność, ilość szuflad, półek itp.

Marka jest nieistotna, co najwyżej okres gwarancji. Jak popsuje się lodówka to człowiek i tak będzie klnąć niezależnie od tego jakie jest logo producenta. :D
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Lodówki

Post autor: Aleksandra »

Poniekąd zgadzam sie z Tobą forek, ale nie do końca,
bo jak kupisz lodówkę marnej marki, a potem coś Ci się zepsuje, to dostanie części zamiennych graniczy z cudem...
Ja mam od zawsze (no, w każdym razie odkąd kojarzę) lodówki Whirlpoola i zawsze byłam zadowolona, nawet mamie kupowałam ostatnio też z tej marki.
Niby znaczenia nie ma, ale jak się głębiej przyjrzeć, to jednak marka się liczy.
A pojemność szuflad i resztę to już sobie każdy dopasowuje wg potrzeb:)
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Lodówki

Post autor: kalioppe »

Ja w zeszłym tygodniu kupiłam nowego Samsunga. Siostra używa go od roku i jest zadowolona, więc zdecydowałam się na ten sam model. Zwracałam uwagę na pojemność i materiał, z którego wykonane są półki. Chciałam szklane, bo te plastikowe często pękają. No i funkcja anti-frost jest bardzo przydatna. Oszczędza pracę przy rozmrażaniu.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Lodówki

Post autor: Aleksandra »

A własnie - jestem bardzo ciekawa opinii o lodówkach Samsung,a bo oni jednak mi się zdecydowanie bardziej kojarzą z telefonami czy telewizorami, a taka lodówka - rzecz zupełnie z innej pieśni.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Lodówki

Post autor: kalioppe »

Miałam podobne odczucia, ale coraz bardziej się do niej przekonuję. Fajnie zaprojektowana, wygodna w użytkowaniu, prosta w obsłudze - tyle moich wrażeń z tego tygodnia, ale tak jak wspominałam, siostra używa jej już jakiś czas i bardzo mi ją zachwalała.
Jurek
Zaglądacz forumowy
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 19, 2013 11:28 am

Re: Lodówki

Post autor: Jurek »

U mnie lodówka Beko była najlepszym rozwiązaniem jednak wydaje mi się, że wszysto zależy na jaki model trafisz, raz może być dobrze a raz źle.
Lukasz
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: pn sie 19, 2013 11:28 am

Re: Lodówki

Post autor: Lukasz »

Zdecydowanie Samsung, nigdy jeszcze nie spotkałem tak intuicyjnej i dobrze zaprogramowanej lodówki poprzez to możesz w bardzo łatwy sposób zmienić swoje życie.
Damian
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Lodówki

Post autor: Damian »

U mnie jest lodówka ARDO, w zasadzie mamy cztery szuflady, co prawie zawsze wystarcza - ale czasem przydałaby się po prostu piąta
ODPOWIEDZ