Kolorystyka w przedpokoju

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Kolorystyka w przedpokoju

Post autor: niewazne »

Witajcie, chciałabym przemalować przedpokój. Obecny kolor to niewzruszona szarość, ale dość mocno się brudzi. Chciałabym coś ciemniejszego i myślałam o kolorach:
1.Kopalnia srebra lub
2.Najpopularniejszy szary.
Po pomalowaniu ściany próbnikami, kolor 1 wydaje się trochę niebieski a 2 bury. Jednak chyba bardziej skłaniam się ku kopalni srebra.
Ze względu na szare ściany i szare podłogi, chciałabym ocieplić pomieszczenie tapetą na 1-2 ścianach. W stacjonarnych sklepach ciężko mi dobrać jakąś ciekawą tapetę, jedyne co wpadło mi w oko to tapeta ala liście eukaliptusa. I wydaje mi się, że dość fajnie komponuje się z kopalnią srebra. Co myślicie? Pomóżcie, bo zupełnie nie mam wyobraźni czy będzie ok i czy faktycznie będzie przytulniej.
https://sztuka-wnetrza.pl/8435/artykul/ ... -wskazowki
Mile widziane również wasze szare przedpokoje , przedpokoje z tapetą lub pomieszczenia z powyższymi szarymi kolorami.
Obrazek
ODPOWIEDZ