Portale z ogłoszeniami o pracy

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Portale z ogłoszeniami o pracy

Post autor: kalioppe »

Dla tych, którzy tak jak ja cały czas szukają :)
Na przykład jest fajna baza ofert: praca warszawa, dla tych, którzy chcieliby zahaczyć się w stolicy. Podrzucicie coś jeszcze?
Pan Strach
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Portale z ogłoszeniami o pracy

Post autor: Pumpilka »

Sztuką nie jest szukać cały czas, tylko znaleźć:)
Portale z pracą faktycznie sie przydają, choć znam ludzi którzy szukają roboty tak długo, że łapią się wreszcie na ostatnią deskę ratunku, czyli wyjazd zagranicę.
Np: USA, Australia itd.
Adres zostawie do programu, z którego znajomy ostatnio wyjechał: naukaipraca.pl/39/83_praca-w-australii.

Niestety, jak mawiał Ferdek Kiepski " W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem" hihi - i to niestesty już mało śmieszna, ale coraz bardziej dotkliwa prawda.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Portale z ogłoszeniami o pracy

Post autor: Aleksandra »

Pumpilka pisze:Sztuką nie jest szukać cały czas, tylko znaleźć:)
A to fajnie powiedziane, w 100% się zgadzam, choć nie wiem czy od razu jechałabym za pracą za granice - w Polsce są możliwość, tylko trzeba je umieć wyszukiwać. Ostatnio np bardzo modna telepraca - z tego co kiedyś w Wyborczej czytałam, to średnie pensje zatrudnionych tą drogą potrafią paru ładnych tysi sięgać.
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Portale z ogłoszeniami o pracy

Post autor: raczek »

Telepraca? Chodzi Ci o pracę w callcenter, gdzie ludzie wrzeszczą Ci do słuchawek, a Tobie po jednym dniu pęka głowa? Dziękuję, przeszłam szkolenie w takiej firmie i w życiu do tego nie wrócę. To już rzeczywiście wolałabym te oferty pracy za granicąi wyjazd stąd, jeżeli za taką za przeproszeniem upierdliwą pracę, mam się tutaj męczyć za marne grosze. Za granicą za ciężką robotę przynajmniej dostanę solidne wynagrodzenie, dzięki któremu jakoś będę w stanie wyżyć.
Ostatnio zmieniony sob lut 01, 2014 9:56 am przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Portale z ogłoszeniami o pracy

Post autor: boom99 »

Żadna praca nie hańbi..
a jak sie nie ma pracy to tym bardziej dobrze jest szukać czegokolwiek. Jeść trzeba no nie?
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Portale z ogłoszeniami o pracy

Post autor: kangurka »

Ja też myślę, że jeżeli nie mamy żadnej pracy, to lepiej jednak złapać cokolwiek, chociażby na chwilę, niż tkwić na bezrobociu i zupełnie nic nie robić.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Portale z ogłoszeniami o pracy

Post autor: Majeczkaa »

Ja dodatkowo polecam wam stronę grupaprogres.pl Sztuka poszukiwania pracy staje się dziś równie ważna, jak jej utrzymanie. Nie wystarczy mieć dobre kwalifikacje, trzeba je umieć opłacalnie sprzedać. Jeżeli nie mamy sprecyzowanych planów zawodowych i nie wiemy, co mogą robić osoby z naszym wykształceniem i kompetencjami, warto rozpocząć szukanie pracy od odwiedzenia doradcy zawodowego lub biura karier, które znajduje się na uczelni. Tam uzyskamy informacje, dzięki którym dowiemy się, w jakich branżach i na jakich stanowiskach mamy szansę otrzymać pracę. To bardzo ważne, żeby zdobyć taki punkt odniesienia, zanim zaczniemy wysyłać CV.
KacperIl
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob kwie 09, 2022 9:08 am

Re: Portale z ogłoszeniami o pracy

Post autor: KacperIl »

Zawsze warto stawiać na rozwój i pozytywne zmiany swojej kariery zawodowej, zamiast tkwić w miejscu które już od dawna nie spełnia Twoich oczekiwań. Jednak kluczowy jest pierwszy krok, a mianowicie początek poszukiwań interesujących ofert pracy w swoim mieście. Najwięcej możliwości jest jednak w internie, dlatego możesz sobie zajrzeć tutaj https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/luboń/ i przekonać się na jakie aktualnie propozycje możesz liczyć.
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Portale z ogłoszeniami o pracy

Post autor: Anita »

Portale to tak se, lepiej przez agencje. One daja lepsze warunki, maja lepsze oferty. no i jedze sie na gotowe. A te firmy to calkiem fajne są, jak np. https://mondi.pl/o-nas/
ODPOWIEDZ